Zalim İstanbul Konusu Nedir? Zalim İstanbul Oyuncu Kadrosu!


71
44 Paylaşım, 71 Beğeni

Zalim İstanbul ilk bölümü ile 1 Nisan 2019 Pazartesi günü Kanal D ekranlarında başladı. Güçlü oyuncu kadrosu ve farklı hikâyesiyle çok dikkat çeken dizinin ilk bölümü için meraklı bir bekleyiş vardı. Peki, Zalim İstanbul reyting sonuçları nasıl olacak? Dizi tutacak mı devam eder mi?  Onoppi olarak sizler için beklen sonuçları derledik…

Zalim İstanbul Oyuncu Kadrosu Nedir?

Başrollerinde Fikret Kuşkan, Mine Tugay, Deniz Uğur, Mine Tugay,Gamze Demirbilek ve , Mine Tugay gibi usta oyuncuların yer aldığı dizide Ozan Dolunay, Simay Barlas, Bahar Şahin, Sera Kutlubey, Berker Güven ve İdris Nebi Taşkan gibi genç oyuncular da yer alıyor.

Güçlü Rakipler

Dizi yapımcıları iddalı bir yayın günü seçerek izleyicilerin karşısına çıkan Zalim İstanbul, Show TV’de Çukur, Trt 1 de Vuslat, Star TV’de Söz, ,Fox TV’de Yasak Elma ve Tv8’de Survivor reyting yarışına girecek. Zalim İstanbul bu güçlü rakiplerle baş etmeyi başarabilecek mi? Zalim İstanbul reyting sonuçları nasıl olacak? Dizi tutar mı devam eder mi? Pazartesi akşamlarının iyice kızışacak gibi. 1 Nisan akşamında Zalim İstanbul nasıl bir başarı elde edecek merak ediliyor. Çünkü dizinin reytingleri bekleneni yakalayamazsa dizinin birkaç hafta içinde final yapması içten bile değil. 3 bölüm yayınlandıktan sonra final yapan çok dizi var. Dizinin ilk üç bölümünde alacağı reytingler dizinin devamı açısından büyük önem arz ediyor.

Zalim İstanbul Konusu Nedir?

Antakya’dan İstanbul’a uzanan bir var olma mücadelesini konu alan Zalim İstanbul’un yönetmenliği Cevdet Mercan, senaryosunu Sırma Yanık kaleme alıyor.  Zalim İstanbul’un ilk bölüm başarısının ve reytinglerini ne durumda olduğunu reyting sonuçları açıklandığında sitemizden öğrenebilirsiniz.


0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Oğuzbey
Bu dünya aslında bir gurbet, Ezelden ariyiz biz bilmeden Sonu gelecek elbette ayrılığın Göçüp gidersek biter belki bu gurbet
Bir format seç
Kişisel Test
Kişisel bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Önemsiz Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar verme ya da görüş belirleme/oy verme
Hikaye/Olay
Gömülü ve Görsellerle Biçimlendirilmiş Metin
Liste
The Classic Internet Listicles
Countdown
The Classic Internet Countdowns
Açık Liste
Submit your own item and vote up for the best submission
Oylanabilir Liste
Upvote or downvote to decide the best list item
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud or Mixcloud Embeds
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı
%d blogcu bunu beğendi: