Zalim İstanbul 3. Bölüm Fragmanı Yayınlandı. Zalim İstanbul’un Reyting Sıralaması Nasıl?


110
61 Paylaşım, 110 Beğeni

ZALİM İSTANBUL

Antakya’da çekimlerine başlanıp İstanbul’da devam eden dizi ilk bölümde beklenen başarıyı yakalayamasa da ikinci bölümde pazartesi gününün Çukur dizisinden sonra en çok seyredileni olmayı başardı. Üçüncülüğe oturan dizi bakalım bu başarısını devam ettirebilecek mi, Sonuçta karşısında Çukur gibi güçlü bir rakip var.

Kadın Savaşları!

Dizinin yayınlanan bölümünde konu daha bir netleşmiş, oyuncular rollerine daha çok adapte olmuş görünüyor. Hikaye olarak klişe gibi dursa da altından çeşitli sırlar çıkacağa benziyor. Hedef kitlesini net bir şekilde belli eden dizi yayın günü olarak da doğru bir tercih yapmışa benziyor. Fazilet Hanım ve Kızlarını biraz olsun seyredenler Zalim İstanbul’un da aynı kalemden çıktığını hemen anlayacaklardır. Her iki dizinin de kimyası da tutuyor çünkü. Dizi de hem zengin kesim hem de fakir olan kesimde varoşluk hakim. Bakalım iki tarafın kadınları arasında savaşı kim kazanacak. 

Zalim İstanbul 3. Bölüm Fragmanı İzle!

Zalim İstanbul Konusu ve Karakterleri

Zalim İstanbul’un yönetmeni Cevdet Mercan daha önceden de birçok başarılı yapıma imza atmış bir isim , diziyi seyrederken de rejisi kendini hissettiriyor. Dizinin İstanbul’da boğaza bakan bir yalıda çekiliyor olması prodüksiyon olarak hayli dikkat çekici. Yalının içinde bir İstanbul beyefendisi beklerken katı kuralları olan Anadolu’nun bağrından kopmuş bir iş adamıyla karşılaşıyorsunuz. Bakalım tüm bu bilinmezler  hikayeyi nereye götürecek.

İsmini daha önce duymadığımız yeni yetenekler de var dizide. Özellikle genç oyuncuları uzun süre ekranlarda görecekmişiz gibi duruyor. Birbirinden güzel genç kızlar ve oyunculukları kendilerinden daha çok sözettireceğe benziyor.

Dizi Karakterleri

Agah Bey – Fikret Kuşkan

Agah Bey zengin ve otoriter bir işadamıdır. Aslen Artvinli ve bir kız bir erkek iki çocuğu vardır. Bir de abisinden yadigar olan kendi çocuklarından bile onun için öce gelen tüm hayatını iyileşmesine adadığı yeğeni vardır.

Şeniz – Mine Tugay

Cemiyet hayatında önemli bir yere sahip bir isimdir. Çocuklarının hatalarını gizlemek için sürekli kocasıyla karşı karşıya gelmektedir. Ve kocasının hasta olan yeğeni Nedim’i evinde istememektedir.

Cenk – Ozan Dolunay

Ailenin varisi olan Cenk yaşadığı olaylardan sonra bunalıma girmiştir. İyi bir eğitimi olmasına rağmen işi gücü kızlardır. Sürekli babasıyla sorunlar yaşamakta ve kuzeniyle asla karşı karşıya gelmek istememektedir.

Nedim – Berker Güven

Agah Bey’in vefat eden abisinin oğludur. Geçirdiği kaza sonucu felç olmuştur. Kazadan önce birtakım olaylara şahit olduğu için yengesi onu evinde istemez hatta iyileşmemesi için her türlü şeyi yapar. Onun iyileşmesi birçok sırrın ortaya çıkması demektir.

Damla – Simay Barlas

Sosyal medya bağımlısı bir fenomen olan evin şımarık kızıdır.Babası ile kuzeni yüzünden arası hep açıktır. Abisi Cenk’e aşırı düşkündür. Daha sonraları evin hizmetlilerinden biri ile yakınlaşması olacaktır.

Seher – Deniz Uğur

Kocasının vefatından sonra üç çocuğuna bakmak zorunda kalan güçlü bir annedir. Kayınvalidesine rağmen hep çocukları için doğru olanı tercih etmektedir. Daha iyi bir hayat için İstanbul’a gelip ailesiyle birliklte Agah Bey’in yalısında çalışmaya başlar. Hayat onu hep çocuklarıyla sınayacaktır.

Civan – İdris Nebi Taşkın

Deli dolu bir delikanlı olmasına rağmen her zaman doğru ve dürüsttür. Babasının yokluğunu ailesine hissettirmemek için hep uğraşır. Annesinin yükünü hafifletmek ve kız kardeşlerini korumaktır tüm derdi.

Cemre – Sera Kutlubey

Hemşire olan Cemre güzel bir kızdır. Agah Bey’in yeğeninin özel hemşiresidir. Her zaman erkeklerle mesafelidir. Tüm derdi annesine yardımcı olabilmektir. Nedim’in iyileşememe sebebinin Şeniz Hanım olduğunu anlar ve Nedim’in iyileşmesi için elinden gelen her şeyi yapar.

Ceren –  Bahar Şahin

Aklı beş karış havada zengin koca derdinde olan tam bir entrikacıdır. Ailesi ile ilgili hiçbir şey umrunda değildir Varsa yoksa paradır onun için .Babannesi gibi o da para için ruhunu satanlardandır. Evin oğlu Cenk’le evlenebilmek için her şeyi yapacaktır.

Neriman – Ayşen Sezerel

Seher’in başının belasıdır. Torunu Ceren gibi tüm derdi paradır. Kızlardan birini Zengin birilerine peşkeş çekerek kısa yoldan para bulma derdindedir.

Nurten – Gamze Demirbilek

Neriman’ın ahiretliğidir. Onun sayesinde İstanbul’a gelmişlerdir. Yalının baş kahyasıdır.


Sizin Tepkiniz Nedir?

Koptum Koptum
25
Koptum
Thug Life Thug Life
4
Thug Life
Eh İşte Eh İşte
30
Eh İşte
Süpper Süpper
28
Süpper
Minnoş Minnoş
19
Minnoş
Yok Ya Yok Ya
16
Yok Ya

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

mecmua

Bir format seç
Kişisel Test
Kişisel bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Önemsiz Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar verme ya da görüş belirleme/oy verme
Hikaye/Olay
Gömülü ve Görsellerle Biçimlendirilmiş Metin
Liste
The Classic Internet Listicles
Countdown
The Classic Internet Countdowns
Açık Liste
Submit your own item and vote up for the best submission
Oylanabilir Liste
Upvote or downvote to decide the best list item
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud or Mixcloud Embeds
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı
%d blogcu bunu beğendi: