Ünlülere Gönderilen 7 Ürpertici Hediye!


53
28 Paylaşım, 53 Beğeni

Ünlü isimlere olan hayranlıklar her geçen gün daha da fazla artıyor. Ancak öyle hayranlar var ki sevdikleri ünlü isimlere birbirinden ilginç hediyeler yolluyorlar. Ama Ünlülere hediye edilenler bildiğiniz o hediyelerden değil. Pek çok hayran, en sevdiği ünlülere basit bir ilgi duyuyor olsa da, bazı hayranlar bazen saplantılarını dile getiriyor.

Bu 7 ünlü için, hayranlarının sevgisi tamamen tuhaf ve sağlıksız bir saplantıya dönüşmüş ve alınan hediyeler mağazalarda asla satın alınamayacak ürünleri onlara gönderdiler. Gelin hep birlikte inceleyelim.

1. Bir Bebek

Bebek
Dolly Parton

Dolly Parton:
müziği ve uzun saçları ve büyük tutumu ile tanınan, ülkesinde müziği ve hayranları üzerinde silinmez bir iz bırakmıştır. Parton
Popülerliğinin artmasında hayranlarının payı çok büyü. Ancak, Parton’ın bir hayranının armağanıyla yaşadığı deneyim, diğer hiçbir ünlünün kinden farklı değil.

1970’lerin başlarında, ülkesinde müzik listelerinde 1 numaradaki tek isim. Birgün Parton, kapının önünde bir kutuda yatan bebeği buldu. Bebeğin yanında birde not vardı notta, bebeğe Jolene adı verildiğini ve annesinin Parton’un olmasını istediğini yazmıltı. Çok şaşkındı ve çıldırmıştı ve bebek için endişelenen Parton, Sağlık ve İnsan Hizmetleri Departmanını aradı ve onlara gelene kadar bebeğe baktı.

2.İnsan Kulağı

Hediye insan kulağı
Jared Leto

Jared Leto utangaç biri değildir. Abartı ve heyacanı seven birisidir. Eksantrik kişiliğinden dolayı Leto, aynı tuhaf eğilimleri de hayranlarından çekiyor gibi görünüyor.

Bir hayranı, kendi kopmuş kulağı göndermeye karar verdi. Leto, 2013’teki bir röportajda, paketi açtığında kutunun içinde bir kulak ve “Dinliyor musun?” Diye sorduğu bir notu bulduğunu söyledi.

Kulak için başka bir açıklama ve hatta gönderenin kim olduğu da belli değildi. Durumun garip olmasına rağmen, Leto, bu resmi tweetleyerek, kulağından bir delik açıp bir şaka olarak kolye olarak kullanmayı seçerek hayranının armağanını beğendi. Hayranlarından onu daha fazla vücut parçası göndermemelerini istedi.

3. İnsan Derisi

Zac Efron

Bir korku filminin konusu gibi görünse de , Zac Efron bu bölüm için seçmelere girmedi. Disney Lisesi Müzikal filmlerinde başrol oynadığı rolü devam ettiği sürece Efron, ona gelen mektuplardan, hayranları tarafından yapılan bütün olayları, hayran deneyimlerini paylaşıyordu.

Ancak, bir hayranı Efron’a kendi derisinin bir parçasını göndererek saplantısını biraz ileriye götürdü. Hayranının mektubunu açan başarılı oyuncu, zarfın içinde duran bir deri ile karşılaştı. Merak etmeyin deriyi saklamadı attı. O’an çekinmişti ama şuan gülerek anlatıyor.

4. Diş

Kesha

Kesha, yaşam tarzı ve müziğinde farklı olan sanatçı diğerlerine göre hediye almadı ama hayranlarından çok garip bir hediye istedi.

Sağlık problemi vardı. Yeme bozukluğu tedavisi olurken hayranlarından onlardan bir şeyler yapabileceklerini umarak dişlerini gerçek dişlerini göndermelerini istedi .

Sonuç olarak, Kesha hayranları yaklaşık 1.000 diş gönderdiler.Aslında, Warrior albümünü tanıtmak için giydiği başlık , hayranlarının dişlerinden yapılmıştı.

5 .İnsan saçı ile pasta

Ed Sheeran

Ed Sheeran için pasta yemek popüler bir eğlence oldu. Sheeran’ın bu özelliği hayranları tarafından iyi biliniyor.

Bebeklerden kolyelere ve fırın ürünlerine kadar çeşitli hediyeler aldı. Sheeran yiyeceği geri çevirmeyen bir yapısı olmadığı için, hayranından bir pastayı kabul eder, tam olarak çok güzel görünüyordu. Lezzetli bir sürpriz ve düşünceli bir hediye.

Pastayı dilimledi ve ağzına götürdü. Ama bu pastada bir gariplik vardı. Pasta ısırığında kadının saçları ağzına geldi. Pastada başka bir açıklama yoktu. Kek sevgisine rağmen, Sheeran, başka kıllı bir durumdan kaçınmak için fanlardan unlu mamuller alırken biraz daha dikkatli olmalı.

6. Meme İmplantı

Norman Mark Reedus

Norman Mark Reedus, Amerikalı oyuncu. En çok Şehrin Azizleri filmindeki Murphy MacManus ve AMC dizisi The Walking Dead’deki Daryl Dixon karakteriyle bilinir.

Zombi savaşında kendisine sahte vücut parçaları atılmış olsa da, gerçek hayatta kendisine gönderilen vücut parçalarıyla da uğraştı. Röportajda Reedus, karavanında telefon beşiği olarak kullanılan bir göğüs implantı gösterdi. İmplant ona Reedus’un depresif göründüğünü düşünen bir hayran tarafından hediye olarak gönderilmiş. Reedus hediyeyi komik buldu ve onu atmak yerine, temizleyerek sergilemeye karar verdi.

Ama 2015 yılında yine aynı hediyeden gelince bu sefer sergilemek yerine onu atmayı yeğledi. Ve bu hediyelerin devamı geldi.

7. Sperm

Tricia Helfer

Bir aileye sahip olma insanlara bağlı olan bir seçenektir . Ancak, kişinin spermlerini posta yoluyla, aileye başlama umuduyla en sevdiğim bir ünlüye göndermesini gerektirmez. Aktris Tricia Helfer için bir hayranı, sevgisini kazanmak için en iyi seçeneğinin bunu yapmak olduğu düşündü.

Hayranının mektubu açarken şok edici şeyle karşılaştı. Mektubun içeriğine bakarken zarfın içinden ne düştüğünü anlamadı: bir erkek, kadın, çocuk resmi ve beyaz sıvı ile dolu bir şırınga  ve hayranının istediğini belirten hemen onunla bir aile kurmak. Evet ünlü olmakta zor. Her ünlüye edepli, saygılı hayranlar dileğiyle…


Sizin Tepkiniz Nedir?

Koptum Koptum
3
Koptum
Thug Life Thug Life
12
Thug Life
Eh İşte Eh İşte
9
Eh İşte
Süpper Süpper
6
Süpper
Minnoş Minnoş
27
Minnoş
Yok Ya Yok Ya
24
Yok Ya

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Oğuzbey
Bu dünya aslında bir gurbet, Ezelden ariyiz biz bilmeden Sonu gelecek elbette ayrılığın Göçüp gidersek biter belki bu gurbet
Bir format seç
Kişisel Test
Kişisel bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Önemsiz Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar verme ya da görüş belirleme/oy verme
Hikaye/Olay
Gömülü ve Görsellerle Biçimlendirilmiş Metin
Liste
The Classic Internet Listicles
Countdown
The Classic Internet Countdowns
Açık Liste
Submit your own item and vote up for the best submission
Oylanabilir Liste
Upvote or downvote to decide the best list item
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud or Mixcloud Embeds
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı
%d blogcu bunu beğendi: