Şimdiye kadar Yapılan 10 Çirkin Araba


50
33 Paylaşım, 50 Beğeni

Çirkin Araba : Güzellik bakanın gözlerinde saklıdır. Ancak nesnel olarak çirkin, ne yaparsanız yapın güzelleştiremediği bazı şeyler vardır.

Bu görüşümüz otomobil dünyasın içinde geçerlidir. Yıllar geçtikçe, yollarda yalnızca tasarımcıların hoş görebileceği bazı arabalar gördük. Tasarımcıları sevmiş olabilir ama biz bu arabaları sevemedik. Yollarda pek göremedik ama resimleri, tasarımlarının gerçekten sevilemeyecek seviyede olduğunu gösteriyor. Tüm bu canavarların onuruna, Onoppi tarafından derlenen şimdiye kadar tasarımı en çirkin 10 araba.

Çirkin Araba

1. 2004 Covini C6W

çirkin araba

Covini C6W, 6 tekerlekli canavarlık özelliği ile listeye giriş yapıyor. Otomobilin iyi yönü 400 beygir gücünün oması ve fazladan tekerlekler denge ve daha iyi frenleme sağlamak içindi. Yapımcılar sadece işlevsellik elde etmeye çalışıyorlardı, ancak sonuç göze çok çekici gelmiyor.

2. Marcos Mantis

Marcos, spor otomobillerinde uzmanlaşmış bir İngiliz üreticisidir. Arabaları genellikle çirkindi. Neyse ki, 1968’de sadece bir kişi için üretildi. O’da kendisi kullandı ve emekli olması çok uzun sürmedi. 2008’de hız festivalinde son bir kez daha ortaya çıktı.

3. Troll Sportcoupé

Norveçli bir şirket olan Troll Plastik & Bilindustri, cam gövdeli bir araba üretmeye çalıştı. Malzeme hafifti ve paslanmaya karşı direnç gibi başka yararları vardı. Mühendislik yönü övgüye değer olabilir ancak tasarım için otomobilin üreticileri sert bir hapis cezasını hak ediyorlardı. Araba sadece 1956’dan 1958’e kadar iki yıl üretildi. Bir sonraki arabaları o kadar da kötü değil.

4. Hyundai Tiburon

Tiburon Shark için İspanyolca bir kelime seçilmiş. Haklılardıda – Çirkin bir köpekbalığı gibi görünüyor. Bunun kötü olduğunu düşünüyorsanız, iğrenç bir uzaylı tabut gibi görünen bir sonraki aracı görene kadar bekleyin.

5. Stutz Blackhawk

Stutz Blackhawk ilk kez 1972’de üretildi. 4 yıldan fazla bir süre sonra, çirkin bir şey yaptıklarında tasarımcıların kafasından nasıl birleş düşündükleri belli değil bigi. Uzunluğu neredeyse 6 metre idi. Araba üreticisi bilinmiyor.

6. PT Cruiser

Chrysler iyi bir araba üreticisidir. Ne yazık ki, Chrysler PT Cruiser ile açık bir şekilde başarısız oldular. Otomobilin performansı hakkında çok fazla şey söyleyemeyiz, ancak özür dilemeden bunun çok çirkin bir araba olduğunu söyleyeceğiz. Ama kesinlikle bir sonraki şeytandan çok daha iyi.

7. Brubaker Box

Brubaker Box’ın yapımcıları, doğru temsil için bir A plus’ı hak ediyor. Bu doğru – isim araba kadar çirkin. Gerçekten cehennemden bir teçhizat gibi görünüyor ve hiç bir karakterden yoksun. Sadece tekerlekler üzerinde çirkin bir kutu. Bununla birlikte, nükleer dünya savaşında faydalı olacak bir şeye benziyor. Yararlılıktan bahsedersek, bir sonraki araba sadece çirkin değil, aynı zamanda oldukça işe yaramaz gibi görünüyor.

8. Fiat Multipla

Fiat Multipla gerçekten aşırı bir çirkin. Amaç, en çirkin arabayı tasarlamak olsa bile, kimse böyle bir vahşet tasarlamayı başaramazlardı. Otomobil ilk yapıldığında çok kötüydü ama son üretim yıllarına göre biraz daha iyi oldu. Modelin iğrenç saltanatı 1998’de başladı. 2010’da, İtalyan otomobil üreticisi, insanların gözünün yeterince saldırıya uğradığına karar verdi ve çizgiyi kapattı. Bugün, arabanın kalıntıları hala sokaklarda dolaşıyor. Ancak bir sonraki, çirkin bir arabanın en güzel örneği!

10.Ve Son Çirkin Arana The Aurora

1957 te tasarlandı. Anlatmaya gerek yok görüyorsunuz mukembel…Dünyanın en güvenli arabasını yapacaktı. Yaptı ve sonuç Aurora oldu. Ne kadar güvenli olduğundan emin değiliz ama şaşırtıcı derecede kötü.


Sizin Tepkiniz Nedir?

Koptum Koptum
18
Koptum
Thug Life Thug Life
27
Thug Life
Eh İşte Eh İşte
24
Eh İşte
Süpper Süpper
21
Süpper
Minnoş Minnoş
12
Minnoş
Yok Ya Yok Ya
9
Yok Ya

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Oğuzbey
Bu dünya aslında bir gurbet, Ezelden ariyiz biz bilmeden Sonu gelecek elbette ayrılığın Göçüp gidersek biter belki bu gurbet
Bir format seç
Kişisel Test
Kişisel bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Önemsiz Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar verme ya da görüş belirleme/oy verme
Hikaye/Olay
Gömülü ve Görsellerle Biçimlendirilmiş Metin
Liste
The Classic Internet Listicles
Countdown
The Classic Internet Countdowns
Açık Liste
Submit your own item and vote up for the best submission
Oylanabilir Liste
Upvote or downvote to decide the best list item
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud or Mixcloud Embeds
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı
%d blogcu bunu beğendi: