Kraliyet bebeği ile ilgili ilginç iddia! Düşes Meghan Markle doğum yaptı mı?


94
66 Paylaşım, 94 Beğeni

birkaç gündür bu haber doğrulanmay çalışılıyor. Meghan Markle’nin doğum yaptığı söyleniyor. bu tamamen bir iddia olsa da Düşeş Meghan Markle’nin doğum haberleri hayli konuşuldu.

Resmi bir açıklama olmadığına göre Düşeş’in doğum yapmadığını düşünerek Düşeş’le ilgili ilginç haberleri Onoppi okurları için derledik.

İlk bebek ilk heyecan! Erkek doktorları istemedi!

İlk bebeğini kucağına almaya hazırlanan Meghan Markle yine bir geleneği ezdi geçti. Doğumunda Kraliçe’nin erkek doktorlarını reddeden yeni gelin yeni bir tartışma konusu açtı. Bu iddaalar İngiliz basınına ait.

Susseks Düşesi Megahan Markle  doğumuna günler kala  doğumunda erkek doktor istemediğini kadın doktorlardan oluşan kendi doktor ekibinin doğumu gerçekleştirmesini istediğini belirtiyor.

Kraliyet ailesi doğum alanında uzman olan Alan Farthing ve Guy Thorpe –Beeston, Kate Middleton’ın üç doğumunu da gerçekleştirmişti. Meghan Markle’nin kendi doğumunda istemediği Kraliyet doktorları doğum esnasında herhangi bir acil durumda doğuma müdahale edebilecek. Meghan Markle’nin eltisinin yaptığı şeylerin aynısını yapmaktan uzak durması aralarında kıskançlık olduğu dedikodularını da doğrular nitelikte. Her hareketiyle aykırı olmaya çalışan düşes anlaşılan daha çok sıra dışı davranışlarıyla gündem olacak.

Doğum tarihi ve cinsiyet açıklanmadı!

Bebeğin doğum tarihi ve cinsiyeti henüz resmi makamlarca açıklanmış değil. Daha doğmadan tartışmalara sebep olan bebek daha çok klişeyi yıkacağa benziyor. Doğacak olan bebek ne prens ne de prenses olabilecek cinsiyetine göre ya Kont ya da Lady ünvanı alabilecek eğer Kraliçe Elizabeth var olan kuralları değiştirmezse. Bebekle ilgili diğer bir ilginç bilgi ise anne ve babası ile aynı soy adını taşımayacak olması. Bunun nedeni ise Kraliyet kuralları doğan bebekler anne ve babalarının unvanlarını soyadlarında taşımak zorundalar. Doğacak olan bebek taht sıralamasında altıncı olan babasından sonra yedinci sıraya geçecek tabi yengesi yeni bir bebek daha doğurmazsa.

Dünyanın en ünlü eltileri olan Kate Middleton ve Meghan Markle  sürekli olarak herkes tarafından karşılaştırılmakta ve onların üzerinden bir tartışma yürütülmekte. Gerek harcamaları gerekse tavırlarıyla gündem olmayı başaran eltiler kadın her yerde kadındır dedirtiyor.

Henüz iki eltinin de “prenses” unvanı yok, sebebi ise Kraliçe’nin buna müsaade etmemesi deniliyor. Görünüşe göre bu fikrinden de kolay kolay vazgeçmeyecek gibi Kraliçe. Fakat Kate Middleton için durum değişebilir çünkü eşi Prens William tahtın ikinci varisi eğer tahta geçerse eşi de Galler Prensesi ya da kral eşi unvanı kazanacak. Kate Middleton hiçbir zaman “Kraliçe” unvanı kazanamayacak. Yönetimde herhangi bir yetki sahibi olamayacak. “Kral” unvanı alan William vefat ettiğinde ise yerine eşi Kate değil oğlu George geçecek.


Sizin Tepkiniz Nedir?

Koptum Koptum
30
Koptum
Thug Life Thug Life
9
Thug Life
Eh İşte Eh İşte
6
Eh İşte
Süpper Süpper
3
Süpper
Minnoş Minnoş
24
Minnoş
Yok Ya Yok Ya
21
Yok Ya

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

mecmua

Bir format seç
Kişisel Test
Kişisel bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Önemsiz Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar verme ya da görüş belirleme/oy verme
Hikaye/Olay
Gömülü ve Görsellerle Biçimlendirilmiş Metin
Liste
The Classic Internet Listicles
Countdown
The Classic Internet Countdowns
Açık Liste
Submit your own item and vote up for the best submission
Oylanabilir Liste
Upvote or downvote to decide the best list item
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud or Mixcloud Embeds
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı
%d blogcu bunu beğendi: