Kayıp Kedi 10 yıl sonra eve geri döndü!


55
44 Paylaşım, 55 Beğeni

Kediler insana en yakın canlılar!

Son yıllarda bu tür geri dönen Kedi hikayelerini çok duyunca kaybolan insanlar geri dönemiyor kediler nasıl geri dönüyor diye düşünebilirsiniz. Kaybolan varlığa zarar gelmedikten sonra kedi de olsa geri dönüyor. Bu hikayemizdeki önemli nokta ise kedinin komşunun evinde yaşıyor olması.

10 YIL SONRA GELEN MUTLULUK

2009 yılında ortadan kaybolan kedi bu süre zarfında yarı canlı yarı ölü bir vaziyette yaşadı. Hep bir gün sahibine kavuşacağını umuyordu. Nihayet gecikmeli de olsa sahibine kavuştu. Haber buydu ama haberi daha da ilginç kılan olayın gerçekleşme ekliydi. Hayata küsen kedi 10 yıl boyunca aynı mahallede yaşayan bir komşunun evinde yaşıyordu. Kedinin gerçek sahibi Alex Elliott 29 yaşındayken yitirmişti güzel kedisi Lilly’i. 10 yıl önce kedisi kaybolan Alex, intiharı bile düşünüyordu.

Alex, ailesinin sonsuz desteğiyle kediyi aradı. Sağa sola bir umut deyip posterler astı. Duyurabildikleri kadar ilanlar verdiler ama tüm çabalar boşa çıktı. En sonunda bu ümitsiz arayışa sonverdiler. Artık Lilly’ninbir araba tarafından ezildiğini ve sonsuza yürüdüğüne karar verildi.

VE MUTLU SON!

Derken kader, ağlarını bir kez daha ördü ve 10 yıl sonra kayıp kedi Lilly ve Alex’in yolları bir veteriner kliniğinde kesişti.2009 yılının bir kış günü  Lillybir anda kendini sokaklarda bulmuş, sahipsiz sanılarak bir adam tarafından evine götürülmüştü. İşin ilginç yanı Lilly’i sahiplenen adamın Alex ile aynı mahallede yaşamasıydı.

Bunca sene ikilinin yolu hiç kesişmedi. Ta ki geçen haftaya kadar. Alex bir veteriner kliniğinden telefon aldı. Telefondaki ses klinikte bir kedi olduğunu söylüyordu. Alex bunu önemsemedi. Öyle ya orası bir veteriner kiniğiydi ve doğal olarak kedi olması gerekiyordu. Veteriner sakince kendinin boynundaki şeritte bir mikroçip olduğunu ve mikroçipte Alex adını gördüğünü söylüyordu.

Telefonu kapatan Alex soluğu klinikte aldı. İşte kayıp kedi Lilly karşısındaydı ve yılların özlemini dindirmek istercesine sahibinin kucağına atlıyordu. Veteriner, Lilly’nin sahibi tarafından ‘artık kedi bakmak istememesi’ gerekçesiyle kliniğe bırakıldığını, kedinin deri altındaki mikroçipten Alex’in adresine ulaştıklarını söyledi.

Alex kedisini 10 yıl sonra canlı görünce duygularını şu sözlerle anlattı; “Onu görünce ne yapacağımı bilemedim. Hemen yaratıcıya teşekkür edip kedime sarıldım. İkimiz de gözyaşlarımıza hakim olamadık. Şimdi kayıp on yılımızı telafi edeceğiz” dedi.


Sizin Tepkiniz Nedir?

Koptum Koptum
3
Koptum
Thug Life Thug Life
12
Thug Life
Eh İşte Eh İşte
9
Eh İşte
Süpper Süpper
6
Süpper
Minnoş Minnoş
27
Minnoş
Yok Ya Yok Ya
24
Yok Ya

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Admin

Bir format seç
Kişisel Test
Kişisel bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Önemsiz Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar verme ya da görüş belirleme/oy verme
Hikaye/Olay
Gömülü ve Görsellerle Biçimlendirilmiş Metin
Liste
The Classic Internet Listicles
Countdown
The Classic Internet Countdowns
Açık Liste
Submit your own item and vote up for the best submission
Oylanabilir Liste
Upvote or downvote to decide the best list item
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud or Mixcloud Embeds
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı
%d blogcu bunu beğendi: