Kate Middleton’ın zayıflama sırrı! Düşeş Middleton Nasıl Zayıfladı?


91
1 Yorum, 44 Paylaşım, 91 Beğeni

Zayıflık Sırrı

Cambridge Düşesi Kate Middleton’un formunu korumak için kullandığı tüm yöntemler merak konusu.  Üçüncü bebeğinin doğumundan üç hafta sonra Prens Harry ile Meghan Markle’nin düğününe katılan Düşes daha önceden giydiği kıyafetiyle herkesi şaşırtmayı başarmıştı. İster istemez her doğumdan sonra kısa bir süre içinde tekrar eski haline gelebilmesi insanlar tarafından merak edilen konular arasında.

Doğumdan sonra kilo verme!

Konu ile ilgili uzmanlar bazı kadınların bu konuda şanslı olduğunu doğumdan hemen sonra eski hallerine gelebildiğini belirtmişti. Bir de buna genetik faktörler de eklenince kiloyu vermek hiç de zor olmuyor. Kate’de yediğine içtiğine çok dikkat eden biri olarak biliniyor. Hal böyle olunca sağlıklı ve güzel görünmek kaçınılmaz oluyor.

Uzmanlara göre Düşes hamileliği boyunca sporlarını aksatmadan yaptı. Beslenmesine dikkat ederek fazla kilo almadı. Doğum sonrası ise aldığı kiloları vermekte pek zorlanmadı. Genetik olarak da annesi gibi şanslı bir kadın. Annesi de üç çocuk dünyaya getirmiş ve ilerlemiş yaşına rağmen hala çok formunda görünmekte. Bu konu da annesinin izinden gitmekte Kate Middleton.

Uzmanlara göre Kate Middleton’un hayatı boyunca sürekli spor yapması onu sağlıklı kılıyor, sürekli spor vücudundaki kaslarının güçlü olmasını sağlıyor. Metobolizma hızının bu sebeple düşmediğini söyleniyor. Saraya yakın çevrelerin anlatmasına göre spora çok fazla zaman ayıran Düşes bazı sporları özel antrenörleriyle yapıyor. Özellikle plates ve yogaya önem verdiği bilinmekte. Sık sık kız kardeşiyle uzun yürüyüşleri seviyor, zaman zaman ise eşiyle bisiklet gezilerine çıkıyor.

Kate’nin hayranlarına göre kendisi güzelliği için her şeyi yapıyor. Spora hayatında çok fazla bir yer ayırıyor hatta bütün aktivitileri bu yönde. Gençlik yıllarında da çok fazla hareketli olan Düşes herhalde bir prenses olmasaydı da formunu aynı şekilde korumaya devam edecekti.

Beslenme şekli olarak protein ağırlıklı yiyecekleri tercih ediyor.Sebze ve meyveleri çiğ olarak tüketiyor. Bu şekilde beslenmesi saç ve tırnaklarının da daha canlı görünmesini sağlıyor. Ayrıca Düşes deniz ürünlerini de sofrasından eksik etmiyor. Bunların dışında tam bir baharat aşığı. Baharatında metobolizmayı hızlandırmaya katkısı aşikar.

Gençlik zamanlarında kürek, tenis vb. spor dallarıyla ilgilenmiş. Düşes’in yapmadığı tek şey ata binmek. Atlara karşı alerjisi var deniyor. Cildi için ise doğal botoks yöntemleri uyguladığı belirtiliyor. Sonuç olarak üç çocuklu bir bayan olarak fazla güzel. Modern çağın masal prensesi olmayı hak ediyor diyebiliriz.


Sizin Tepkiniz Nedir?

Koptum Koptum
25
Koptum
Thug Life Thug Life
4
Thug Life
Eh İşte Eh İşte
30
Eh İşte
Süpper Süpper
31
Süpper
Minnoş Minnoş
20
Minnoş
Yok Ya Yok Ya
16
Yok Ya

Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

mecmua

Bir format seç
Kişisel Test
Kişisel bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Önemsiz Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar verme ya da görüş belirleme/oy verme
Hikaye/Olay
Gömülü ve Görsellerle Biçimlendirilmiş Metin
Liste
The Classic Internet Listicles
Countdown
The Classic Internet Countdowns
Açık Liste
Submit your own item and vote up for the best submission
Oylanabilir Liste
Upvote or downvote to decide the best list item
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud or Mixcloud Embeds
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı
%d blogcu bunu beğendi: