Hercai dizisi ne zaman başlıyor? Hercai dizisi oyuncu kadrosu burada!


85
55 Paylaşım, 85 Beğeni

HERCAİ

Atv dizisi olan intikamdan doğan imkansız aşk dizisi Hercai’nin yapımcılığını Mia Yapım üstlenmiş. Hercai fragmanı yayınlandı mı? Hercai hangi gün yayınlanacak? Hercai oyuncu kadrosunda kimler var? Bütün bu sorulara bu yazımızda cevap bulabileceksiniz.

HERCAİ DİZİSİ NE ZAMAN BAŞLIYOR?

Televizyon kanalları adeta yangın yeri. Reklam pastasından en fazla payı alabilmek için tabiri caizse son kurşunlarını son barutlarını kullanıyorlar. Kanalların en büyük gelir diliminin pirime time da yayınlanan reklamlardan geldiği düşünülürse bu dilimde yayınlanan program ve dizilerin üzerindeki yük kolayca anlaşılabilir. Öbür taraftan yine kanalların en büyük maliyeti de bu dilimde yayınlanan program ve diziler oluşturuyor. Dolayısıyla bu dilim kendini absorbe ederken kanala kar yaptırmakla da yükümlü görünüyor. Bu ise gerçekten zor bir görev. Tabi bu görevi başaranlar kanallarda el üstünde tutulup yayınlarına devam etme şansı yakalarken başaramayanlar da ne yazık ki ekranlara veda ediyor, yayın hayatı bitiyor.

Son günlerde kanallar büyük umutlarla ve iddialarla yayına başlayan dizilerinin iplerini bir bir çekerken yerlerine de hemen yeni dizileri yayına sokmaya çalışıyorlar. Bu yeni dizilerden biri de yakında ATV ekranlarında yayınlanmaya başlanacak olan Hercai. Ateşten gömleği üzerine giymeye hazırlanan Hercai Dizisi’yle ilgili bilgileri onoppi.com takipçileri için derledik.

Hercai Dizisi’ni Kim Yapıyor, Nerede Çekiliyor?

Atv tarafından yayınlanacak olan ve fragmanları kanalda dönmeye başlayan Hercai Dizisi’nin yapımcılığını Mia Yapım üstlenmiş. Banu Akdeniz koordinatörlüğünde Mia Yapım tarafından yapılan Hercai Dizisi doğal ve tarihi güzellikleriyle ülkemizin önde gelen şehirlerinden biri olan ve dizi çekimlerini sık sık evsahipliği yapan Mardin’de çekiliyor.

Diziyi Kim Yazıyor, Kim Yönetiyor?

Çekimleri 18 Ocak 2019’da Mardin’de başlanan dizinin yönetmenliğini Cem Karcı üstlenmiş. Tatlı Küçük Yalanlar, Hayat Şarkısı gibi dizilerin de yönetmenliğini üstlenen Cem Karcı’nın uzun yıllardır dizi sektöründe çeşitli alanlarda görev üstlendiği biliniyor. Öte yandan Hercai Dizisi’nin yazar kadrosunu ise Eda Tezcan ile Feraye Şahin üstlenmiş. Huzur Sokağı, Aşk Laftan Anlamaz, Kiraz Mevsimi, Aşk Yeniden isimleri dizilerin senaristliğini yapan Eda Tezcan ile Babamın Günahları, Bahtiyar Ölmez, Kördüğüm gibi dizilerin senaristliğini yapan Feraye şahin Hercai’nin de senaristliğini üstlenerek dizinin iddiasını bir anlamda ortaya koymuş.

Hercai Dizisi Konusu Ne?

Atv ekranlarında yakın zamanda yayına başlayacak olan Hercai dizisinde Aslanbey ailesinin entrika dolu hikayesi anlatılacak. Dizi Türk seyircisinin çokta yabancı olmadığı bir konu etrafında şekilleniyor. İntikamdan doğan imkansız bir aşk ve ve büyük trajediler yaşayan güçlü bir ailenin hikayesi. Kanal tarafından yayın tarihi tam açıklanmasa da yakın bir zamanda yayına başlaması planlanıyor.

Hercai Dizisi’nin Oyuncuları Kimler?

Hercai Dizisi’nde oyuncu kadrosunu Akın Özözü, Ebru Şahin, Gülçin Santırcıoğlu, Serhat Tutumluer, Ayda Aksel, Macit Sonkan, Serdar Özer, Oya Unustası, Tansu Taşanlar, İnci Şen ve Eda Elif Başlamışlı oluşturuyor.


Sizin Tepkiniz Nedir?

Koptum Koptum
18
Koptum
Thug Life Thug Life
28
Thug Life
Eh İşte Eh İşte
24
Eh İşte
Süpper Süpper
27
Süpper
Minnoş Minnoş
14
Minnoş
Yok Ya Yok Ya
9
Yok Ya

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir format seç
Kişisel Test
Kişisel bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Önemsiz Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar verme ya da görüş belirleme/oy verme
Hikaye/Olay
Gömülü ve Görsellerle Biçimlendirilmiş Metin
Liste
The Classic Internet Listicles
Countdown
The Classic Internet Countdowns
Açık Liste
Submit your own item and vote up for the best submission
Oylanabilir Liste
Upvote or downvote to decide the best list item
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud or Mixcloud Embeds
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı
%d blogcu bunu beğendi: