Hakan Muhafız 2. Sezon ne zaman başlıyor? Muhafız 2. sezon tarihi!


81
1 Yorum, 61 Paylaşım, 81 Beğeni

İstanbul’un Muhafız’ı… Hakan Muhafız!

Bir adam düşünün ki birdenbire çok çok eski bir gizli birlikle olan bağını keşfediyor. Hakan Muhafız!

Siz olsanız İstanbul’un en çok turist alan Kapalıçarşı’da bir esnafın şehri ölümsüz bir düşmandan kurtaracağına nasıl bakardınız?

İşte Netflix’in geçen yıl yayınladığı ve soluk soluğa izlenen dizisi Muhafız tam da böyle bir maceraya parmak basıyor.

Muhafız kimi koruyor?

Başrollerde Çağatay Ulusoy, Ayça Ayşin Turan ve Hazar Ergüçlü gibi kalburüstü oyuncuları olan Muhafız’da sıradan bir gencin (Hakan) tarihte kendisine verilmiş gizli bir görevle İstanbul’u korumak zorunda olduğunu öğrenmesi derinlemesine işleniyor. Bir anda hayatı altüst olan genç esnaf, destansı bir mücadeleye daha doğrusu maceraya adım atıyor.

Dünya’nın incisi, geçmişle geleceğin, doğuyla batının buluştuğu 15 milyonluk İstanbul’un en gözde yerinde Kapalıçarşı’da başlıyor serüven. Hakan Kapalı Çarşıda kendi halinde bir esnaf iken aniden doğduğu, büyüdüğü, aşık odluğu şehrin yani İstanbul’un gizemli güçlerin tehdidi altında olduğunu öğreniyor. Kahramanımız bir soruya cevap vermek zorundadır şimdi. Kendisi için çizilmiş kaderine sırtını mı dönecek yoksa beklenen son muhafız olabilecek mi?

Muhafız 2. sezon ne zaman başlıyor?

Muhafız’ın 4 sezon garanti aldığını söylemeden geçmeyelim. Muhafız’ın 2. sezonunun çekimleri bitmek üzere. Sağlam kaynaklardan alınan bilgilere göre Hakan Muhafız 2. Sezon yaz aylarında yayınlanacak… Biraz daha sabır!..

Muhafız’a Tepkiler nasıl?

Muhafız’da görsellik, konu bütünlüğüne müzik de ortak oluyor. Konu zaten kendini izlettiriyor, buna senaryo ve oyunculuk da katılınca ortaya yabancı fantastik diziler seviyesinde bir dizi formatı çıkmış. Hatta ilk Türk fantastik dizisi sayanların sayısı hiç de az değil. Topu topu 10 oyuncuyla çekilen dizide birinci umulanın üstünde seyredildi. Bu yıl çok daha kaliteli bir senaryo ve oyunculuk beklenen dizi, internetten dizi izlenme kültürü başlatacak gibi görünüyor.

Muhafız için yapılan yorumlar!

Biraz da gelen yorumlara bakıp dizi hakkında eleştiride bulunalım.

“Netfix’in tüm yapımları belki muhteşem değil. Ama Muhafız başka, bambaşka. Mutlaka izleyin, belki bir şeyin başlangıcı olabilir.

“Dizi akıcı ilerliyor, izlerken sıkılmıyorsun. Türk yapımı ve İstanbul’u anlattığı için herkese güzel gelecektir.Eksikler elbette var fakat hikayenin temeline indiğinde oturmuş bir senaryo gördüm. Bu sezon daha güzel olacağına katılıyorum, sonuçta emek verilmiş. Başarılar.”

“Kişisel yorumuma gelecek olursam fena değil, ikinci sezonunu iple çekiyorum. En sonunda olan olay beni çok şaşırttı. Hepsini birden engelleyemez, bir şeyler olacak belli ki. Çoğu dizilere çok uzatıyorlar diyoruz ama bu dizi biraz daha uzatılabilirdi. Biraz daha Hakan’ın hayatına detaylara inilebilirdi. Umarım ikinci sezonu daha kaliteli olur.”

“Bugüne kadar 218 tane yabancı dizi izledim. Konu tarih ve arkeoloji içermesi dolayısıyla benim hoşuma gitti. Netflix yapımı olması diziye ek bir şey katmış. Drone ile tepeden gökdelenlerin ve boğazın çekilmesinin güzelliğini hissetmemek mümkün değil. Kaliteli bir dizi beklentisine girdik hep beraber.  4.sezon dahil onay almış iken umarım daha profesyonel şekilde çekimlere devam ederler.”

Netflix dizileri ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız bu yazımızı okuyabilirsiniz.

Sosyal medyada Muhafız Hakan

1- Genel bir eleştiri.

2- Bu kadar da haksızlık yapmayalım!

3- Dikkat etsin! Turistlerin arasına karışmasın!

4- Hakan Muhafız izlerseniz uyurken İngilizce öğrenebilirsiniz.

5- Bu Hakan Muhafız da çocuklar için…


Sizin Tepkiniz Nedir?

Koptum Koptum
12
Koptum
Thug Life Thug Life
21
Thug Life
Eh İşte Eh İşte
18
Eh İşte
Süpper Süpper
15
Süpper
Minnoş Minnoş
6
Minnoş
Yok Ya Yok Ya
3
Yok Ya

Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Admin

Bir format seç
Kişisel Test
Kişisel bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Önemsiz Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar verme ya da görüş belirleme/oy verme
Hikaye/Olay
Gömülü ve Görsellerle Biçimlendirilmiş Metin
Liste
The Classic Internet Listicles
Countdown
The Classic Internet Countdowns
Açık Liste
Submit your own item and vote up for the best submission
Oylanabilir Liste
Upvote or downvote to decide the best list item
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud or Mixcloud Embeds
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı
%d blogcu bunu beğendi: