Game of Thrones un Devam Dizisinin Çekimleri Başladı!


67
44 Paylaşım, 67 Beğeni

HBO‘nun uzun süredir üzeridir çekmeye hazırladığı yeni  dizisi nihayet ekranlara geliyor. Belfast Telegraph tarafından yapılan habere göre merakla beklenen yeni dizinin çekimleri Kuzey İrlanda da resmen başlamış durumda.

Yeni Game of Thrones’un isimi henüz resmileşmedi, önümüzdeki dönemlerde dizi ile ilgili isim duyumları gelebilir. Ama George RR Martin de daha önce kendi blog adresinde yaptığı bir açıklamada dizinin The Long Night ismine sahip olacağını beyan etmişti.

Yeni Game of Thrones un Oyuncu Kadrosu

Dizinin konusu ise, Game of Thrones’ta anlatılan olaylardan 1000 yıl öncesi olayları ele alınacağı belirlendi. Jane Goldman ve George R.R. Martin’in kendi yarattıkları hikayeden uyarladıkları dizi, Game of Thrones’da karşılaştığımız hikayenin binlerce yıl öncesinde, Westeros’ta yaşanan olayları takip edecek. Hikaye, ana dizide karşılaştığımız gizemlerin başladığı dönemlere geri dönerek Westeros’un ürkütücü sırlarını açığa çıkaracak. Oscar ödüllü, King Kong’un oyuncu Naomi Watts başrolde yer alacak.

Watts’a Josh Whitehouse (Poldark), Naomi Achie (Star Wars: Episode IX), Denise Gough (Colette), Jamie Campbell Bower (Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald), Miranda Richardson gibi isimler eşlik edecek. Dizinin yapımcılığını ise Kick-Ass, X-Men: First Class ve Kingsman: The Secret Service gibi başarılı filmlerden tanıdığımız Jane Goldman üstleniyor.

kaynak:https://www.belfasttelegraph.co.uk/sunday-life/news/cameras-roll-in-northern-ireland-on-game-of-thrones-prequel-38222172.html


Sizin Tepkiniz Nedir?

Koptum Koptum
18
Koptum
Thug Life Thug Life
27
Thug Life
Eh İşte Eh İşte
24
Eh İşte
Süpper Süpper
21
Süpper
Minnoş Minnoş
12
Minnoş
Yok Ya Yok Ya
9
Yok Ya

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Oğuzbey
Bu dünya aslında bir gurbet, Ezelden ariyiz biz bilmeden Sonu gelecek elbette ayrılığın Göçüp gidersek biter belki bu gurbet
Bir format seç
Kişisel Test
Kişisel bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Önemsiz Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar verme ya da görüş belirleme/oy verme
Hikaye/Olay
Gömülü ve Görsellerle Biçimlendirilmiş Metin
Liste
The Classic Internet Listicles
Countdown
The Classic Internet Countdowns
Açık Liste
Submit your own item and vote up for the best submission
Oylanabilir Liste
Upvote or downvote to decide the best list item
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud or Mixcloud Embeds
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı
%d blogcu bunu beğendi: