En İyi Yabancı Dizi Tavsiyeleri 2019


51
1 Yorum, 33 Paylaşım, 51 Beğeni

En Çok Diziler

2019 yabancı diziler. Hepimizin sevdiği yabancı diziler vardır. En popüler olanları sizler için derledik. Bakalım sizin favori dizinizde listemizde mevcut mu?

1.   Mr. Roobot

Gündüzleri siber güvenlik şirketinde çalışan bir programcı geceleri ise siber intikam peşinde koşan bir hackerin hikayesini anlatıyor . Günümüzde ilgi çekici bir konu olan hackerlik heyecanlı bir şekilde işleniyor.

Özellikle gençlerin ilgisini konularıyla çekmeyi başaran dizi ilk bölümleriyle seyircisini adeta büyülüyor. Orijinal bir havası olan dizi daha çok konuşulacağa benziyor.

2.   Narcos

 Uyuşturucu ile mücadele biriminde çalışan Meksikalı bir ajanın dünyaca ünlü uyuşturucu kaçakçısını yakalamak için Birleşik Devletler tarafından Kolombiya’ya yollanmasını konu edinen dizi gerçek hikayelerden uyarlanmış.

Biyografik bir dizi olması sizi yanıltmasın hikaye oldukça hareketli. Kolombiya’nın uyuşturucu baronlarını seyretmek istiyorsanız bu dizi tam sizlik. Üç sezon olan dizi aynı zamanda birçok ödül sahibi.

3.   Big Bang Theory

Komedi severleri buraya alalım. Kahkahalara doyamayacağınız bir gençlik dizisi sizi bekliyor. Üstün zekâlı iki arkadaş, tüm dertleri bilimsel çalışmalar, başka da bir şey yok hayatlarında ta ki karşı dairelerine güzel bir kız taşınana kadar.

Bu güzel komşunun aklı böylesi bilimsel şeylere ne kadar kıtsa muhteşem ikilinin de kızlar konusunda bir zekâ geriliği yaşadığı kesin. Bakalım iki komşu dengeyi nasıl sağlayacak.

4.   Avatar

Hava, Su, Toprak, Ateş gelecekleri birbirine bağlı dört ülkedir. Ateş ülkesinin diğerlerine açtığı savaş bitmek tükenmek bilmez.  Savaşın yıkıcı etkisinden kurtulmak için verilen mücadeleyi konu alan dizi sizi farklı evrenlerde ki serüvenlere götürecek.

Fantastik bir dünyada gezinmek istiyorsanız heyecanla seyredeceğiniz animasyon diziyi kaçırmayın.

5.   Supernatural

Evlerinin de yandığı sebebi bilinmeyen yangında annelerini kaybeden Sam, Dean Winchester kardeşler yaşları ilerledikçe babaları ile yollarda geçen bir hayat sürmeye başlarlar. Yine bir av sırasında babalarını da kaybeden gençler yıllar sonra bir araya gelip babalarını bulmaya karar verirler.

Babaları sıradan bir avcı değildir. Asıl işi hayaletler, vampirler ve ruhlar gibi doğaüstü yaratıkları avlar ve bu yeteneğini oğullarına da öğretmiştir. Yol boyunca kardeşler masum insanları kötü ruhlardan ve yaratıklardan korumak için büyük mücadelelere girerler ve bu sıra da babaları ile de ilgili ipuçları toplarlar.

6.   Shameless

Her bir ferdi türlü türlü pis işlere bulaşmış bir aile hayal edin ve sayıları altı olsun. Bir de bunlara alkolik bir baba ekleyin. Sayıları iki ila 20 arasında değişen bu çocukların onları terk edip giden bir annesi var.

Evet bu tablodan büyük bir dram beklerken trajik komik bir hikâye ile karşılaşıyoruz. En büyük kardeş olan Fiona ailesini ayakta tutabilmek için elinden gelen her şeyi yapsa da işler hiç umduğu gibi gitmiyor.

7.   Black Mirror

İngiliz yapımı olan dizi gerçek olmayan bir dünyaya götürüyor seyircisini. Her bölümde farklı hikâyeleri farklı oyuncularıyla ve farklı yönetmenleriyle yayınlıyor. Değişik tarzda yapımlar arayan seyirciler için ideal bir dizi.

8- Catch 22

Catch 22 Joseph Heller’in beğenilerek uzun yıllardır raflardan inmeyen romanının uyarlaması. Mini bir dizi olarak düşünülüyor. 6 bölmülük bir akşam başlayıp bitirebileceksiniz..

Baş rolde ise George Clooney ve Hugh Laurie gibi özel oyuncular var. Birleşik Devletler’in Hava Kuvvetlerinde pilot olarak görev yapan John Yossarian’ın hikayesini anlatan dizi Hulu’da yayınlanacak. Kaçırmamalısınız!

9- Russian Doll

1 Şubat tarihinde Netflix’te yayınlanmaya başladı. Oldukça komik ve izlenirliği olan bir dizi. Sadece sekiz bölümden oluşacağı açıklanan dizide Nadia isimli bir kadın, devamlı olarak aynı partiye katılıp gecenin sonunda ölmekte ve ertesi gün hiçbir şey olmamış gibi yeniden uyanmakta… ve bu garip ve inanılmaz olayın devamında gelişen olaylar anlatılıyor.

Dizinin yapımcısı ise Amy Poehler. Konusu itibariyle izlediğinizde bir şey kaybetmeyeceğiniz bir dizi.

10- Kara Pazartesi

Büyük bir düşüş hikayesi… Wall Street tarihinin en büyük düşüşünün yaşandığı zaman olarak bilinen 19 Ekim 1987’de yaşanan krizin perde arkasını aydınlatacak olan dizi, Don Cheadle, Andrew Rannells ve Regina Hall gibi isimleri kadrosunda bulunduruyor.

Black Monday 20 Ocak’ta yayınlanmaya başlandı. Kriz teorilerini sevenler için ideal bir dizi.

Seçtiğimiz 2019 yabancı diziler bunlar. Beğendiğiniz dizileri yorumlara eklemeyi lüften unutmayınız…


Sizin Tepkiniz Nedir?

Koptum Koptum
12
Koptum
Thug Life Thug Life
22
Thug Life
Eh İşte Eh İşte
19
Eh İşte
Süpper Süpper
18
Süpper
Minnoş Minnoş
7
Minnoş
Yok Ya Yok Ya
3
Yok Ya

Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

mecmua

Bir format seç
Kişisel Test
Kişisel bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Önemsiz Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar verme ya da görüş belirleme/oy verme
Hikaye/Olay
Gömülü ve Görsellerle Biçimlendirilmiş Metin
Liste
The Classic Internet Listicles
Countdown
The Classic Internet Countdowns
Açık Liste
Submit your own item and vote up for the best submission
Oylanabilir Liste
Upvote or downvote to decide the best list item
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud or Mixcloud Embeds
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı
%d blogcu bunu beğendi: