Duyduklarınıza inanamayacaksınız. Kurtlar Vadisi Pusu farklı bir isimle ekranlara dönüyor.


109
1 Yorum, 55 Paylaşım, 109 Beğeni

SHOW TV VE PANA FİLM SONUNDA AMAÇLARINA ULAŞACAKLAR MI?

“GECE VAKTİ BU DAĞLARDA YA KURT GEZER YA JANDARMA” sloganıyla yayına girmeye hazırlanan Pana Film imzalı ve ’nin meşhur Polat Alemdar’ı Necati Şaşmaz’ın yapımcılığını üstlendiği Nöbet 7/24 yayına gireceği günü iple çekiyor. Pana Film’in uzun zamandır üzerinde çalıştığı ve Show Tv tarafından özel olarak Pana Film’e sipariş edilen Nöbet 7/24 tahmin edildiği gibi askeri bir dizi.

Nöbet 7/24’ün konusu ne?

Son dönemlerde televizyonlarda peş peşe yayınlanmaya başlanan askeri dizilere son olarak Nöbet 7/24 ekleniyor. Dizi terör bölgesinde canını dişine takarak vatan savunması için çalışan ve bu uğurda nice kahraman vatan evlatlarını şehit veren Jandarma’yı ve bölgede kurlu jandarma karakolunda görev yapan komutan ve askerleri anlatıyor.

Show Tv neden böyle bir yapım istedi?

Show Tv’nin uzun zamandır askeri dizilerde talihi bir türlü rast gitmiyor. “Güneydoğudan Öyküler Önce Vatan’da” umduğu başarıyı yakalayamayan kanal bu diziden sonra asker dizilerine girmeye cesaret edemedi. Ancak son zamanlarda rekabette olduğu diğer kanallarda yayınlanan ve seyirci tarafından çok beğenilen asker dizilerinden sonra Show Tv’de yeniden bu alana girmeye karar verdi ve dizinin siparişini Pana Film’e verdi.

Neden Pana Film?

Bilindiği gibi Pana Film denince akla “Kurtlar Vadisi” peşinden “Kurtlar Vadisi Terör” ve en son “Kurtlar Vadisi Pusu” geliyor. Ancak burada önemli bir ayrıntı var. Pana Film tarafından yapılan ve yine başrolünde Necati Şaşmaz’ın rol aldığı “Kurtlar Vadisi Terör” dizisi yine Show Tv’de yayınlanmak için çekimlerine başlanmış ve o dönem çok ciddi emek ve para harcanmış, tanıtımlar yapılmıştı. Ancak dizi ilk bölüm yayınlandıktan sonra gelen yoğun baskılardan dolayı Pana Film tarafından yayından çekilmişti. Bu aynı zamanda Show Tv’nin ikinci askeri proje hezimeti olmuştu. Şimdi iki tarafta Nöbet 7/24 ile yeni bir başlangıç yapmaya hazırlanıyor.

Nöbet 7/24 Dizisi’nde kimler rol alıyor?

Nöbet 7/24’ün oyuncuları uzun bir araştırmadan sonra seçilmiş durumda. Yapımcı Necati Şaşmaz’ın da başrolünü oynayacağı dizide Necati Şaşmaz’a Saygın Soysal, Tuncay Beyazıt, Deniz Bolışık, Kürşat Alnıaçık, Yurdaer Okur, Kaan Sevi ve İbrahim Kendirci, Cahit Kayaoğlu ve Ertuğrul Şakar gibi isimler eşlik edecek.

Bakalım Pana Film ve Show Tv bu ikinci askeri diziden umduklarını alabilecekler mi? Yakın zamanda bunu hep birlikte göreceğiz.


Sizin Tepkiniz Nedir?

Koptum Koptum
12
Koptum
Thug Life Thug Life
21
Thug Life
Eh İşte Eh İşte
19
Eh İşte
Süpper Süpper
15
Süpper
Minnoş Minnoş
6
Minnoş
Yok Ya Yok Ya
4
Yok Ya

Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir format seç
Kişisel Test
Kişisel bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Önemsiz Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar verme ya da görüş belirleme/oy verme
Hikaye/Olay
Gömülü ve Görsellerle Biçimlendirilmiş Metin
Liste
The Classic Internet Listicles
Countdown
The Classic Internet Countdowns
Açık Liste
Submit your own item and vote up for the best submission
Oylanabilir Liste
Upvote or downvote to decide the best list item
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud or Mixcloud Embeds
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı
%d blogcu bunu beğendi: