Diriliş Ertuğrul 142. Bölüm Fragmanı Yayınlandı! Ertuğrul Bey’in Düşmanları İttifak Kuruyor!


118
1 Yorum, 61 Paylaşım, 118 Beğeni

. Bölüm Fragmanını İzle!

Trt 1’in reyting rekorları kıran dizisi Diriliş Ertuğrul 5. sezonda da heyecanlı bir şekilde devam ediyor. Diriliş Ertuğrul 141. Bölümde Ertuğrul Bey ve Bamsı arasındaki hikaye ve Ertuğrul’un Bamsı’yı Alp Başlığından alması seyirciyi hayli etkiledi. Peki, 142. bölüm fragmanında neler var?

Adalet En Zor Sınav!

Ertuğrul Bey, Bamsı’yı gözünden sakınırdı. Ancak adaletle hükmetmesi gerektiği için Bamsı’nın gözyaşlarına acımadı. Kötü bir niyeti olmasa da Bamsı’nın yerinin terk etmesi affedilecek bir durum değildi ve Ertuğrul Bey, birlikte çok cenge katıldığı Bamsı’yı Alplerin Başından aldı.

Diriliş Ertuğrul dizisinin 142. bölüm ilk tanıtımı ve fragmanını yayınlandıktan sonra haberimizden izleyebilirsiniz.

Diriliş Ertuğrul dizisi 142. bölüm fragmanı izle!

https://onoppi.com/10-soruda-dirilis-ertugrul-dizisi-birinci-testi-dirilis-ertugrulu-ne-kadar-biliyorsun/

Diriliş Ertuğrul 141. bölümde neler oldu?

Ertuğrul Bey, Mergen’in Alıncak tarafından tutsak edildiğini öğrenir öğrenmez hem Mergen’i kurtarmak hem de yeğeni Süleyman’ın öcünü almak ister. Ertuğru Bey, Dragos’u da oyunun bir parçası yapıp Alıncak’a ulaşmak isterken Hülagü Han tarafından gönderilmiş bir emri Uranos’a vererek onlara iş birliği teklifinde bulunur. Bu buyruğu Alıncak’a götürmesini ister. Bunun karşılığında da Moğollara karşı kalelerini koruyacaktır.

Uranos oyuna gelir ve buyrukla birlikte Alıncak’a giderken Ertuğrul Bey ve Alpleri onu takip ederler. Burada küçük bir çatışma olsa da Alıncak ve Albastı’yı bulurlar. Mergen’i kurtarsalar da Gündüz yaralanmıştır.

Şimdi Diriliş Ertuğrul izleyicileri Gündüz’ün ölümünden endişe ediyorlar. Peki Gündüz yaşayabilecek mi? Ertuğrul Bey, Albastı ve Alıncak’ı bu sefer öldürebilecek midir?

Dragos elindeki tüm fırsatları kaçırıp çaresiz bir şekilde beklerken yeni bir oyun kurmak ister. Beybolat’ı takip ederek onu gizli bir mahzen de kıstırır ve gerçek Dragos’un kendisi olduğunu açıklar. Babasını Ertuğrul Bey’in öldürdüğünü söyleyerek kışkırtır ve işbirliği teklif eder. Bu görüşmeyle yeni Diriliş Ertuğrul’da yeni bir hikaye başlar. Şimdi bütün Diriliş Ertuğrul izleyicieri Dragos’un Beybolat üzerinden yapacağı yeni planın ne olduğunu merak etmektedir.

Sırma gıybet çadırını kuruyor!

Oba da ise kadınlar arasında bir nifak tohumu yayılmaktadır. Beybolat’ın isteğiyle Sırma Hafsa ve Selcan’ın arasında nifak tohumları eker ve bunun sonucunu almaya başlar. Selcan ve Hafsa, Sırma’nın bu şer tohumları yüzünden kavga ederler. Bu iki Hanımın karıştığı kavgayla birlikte Obada gerilim iyice artar. Selcan ve Hafsa’nın arasında yaşanan bu gerilimi Ertuğrul Bey nasıl bir çözüm bulacak?


Sizin Tepkiniz Nedir?

Koptum Koptum
30
Koptum
Thug Life Thug Life
9
Thug Life
Eh İşte Eh İşte
6
Eh İşte
Süpper Süpper
3
Süpper
Minnoş Minnoş
24
Minnoş
Yok Ya Yok Ya
21
Yok Ya

Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir format seç
Kişisel Test
Kişisel bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Önemsiz Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar verme ya da görüş belirleme/oy verme
Hikaye/Olay
Gömülü ve Görsellerle Biçimlendirilmiş Metin
Liste
The Classic Internet Listicles
Countdown
The Classic Internet Countdowns
Açık Liste
Submit your own item and vote up for the best submission
Oylanabilir Liste
Upvote or downvote to decide the best list item
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud or Mixcloud Embeds
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı
%d blogcu bunu beğendi: