Diriliş Ertuğrul 134. bölüm fragmanını izleyebilirsiniz! Katliamda boğulan sevilen oyuncu kim?


112
1 Yorum, 61 Paylaşım, 112 Beğeni

134. bölüm izle… 134. bölüm fragmanı yayınlandı…

Diriliş Ertuğrul Türk dizi tarihine adını özel ifadelerle yazdırmış bir dizi. Bu sezon şaha kalkarak daha fazla seyirci kitlesine ulaştı.

Diriliş Ertuğrul 134. Bölümde Neler Oluyor?

Geçtiğimiz bölüm Diriliş Ertuğrul hikaye olarak doğurgan bir hikaye değildi. Yavaş ve temposuzdu. Bu bölüm ise fragmana bakarsak oldukça heyecanlı geçecek gibi duruyor.

Fragmanda Moğolların Güzdüz Bey ve Osman Bey’i boğduğunu görüyoruz. Ayrıca Moğollar Beybolat’ı uç beyi olarak ilan ediyor. Bu durum şaşırtıcı tabii ki.

Beybolat, Aybastı mı?

Hikayede durum aynen bu… Beylik ilanıyla birlikte Beybolat’ın Aybastı olduğunu öğreniyoruz.

Moğollar Lefke Kalesinde!

Uranus ile görüşmek içni Moğollar’ın Lefke kalesine gitmesi Ertuğrul Beyi köşeye sıkıştırma taktiği… Kalede, Ertuğrul Bey üzerine oynanacak oyunlar konuşuluyor. Uranus, Moğolların gücüne pek inanmayınca Moğollar onu tehdit ediyor ve ortaya yeni bir şer ittifakı çıkıyor.

Moğollar sandığı ele geçiriyor mu?

Diriliş Ertuğrul 134. bölümde ana hikaye sandığın korunması… Ertuğrul, Moğolların sandığın peşinde olduğunu bilmektedir. Ertuğrul sandığı korumak için seferber olur. Çocuklarını kaybetme pahasına Ertuğrul Bey Moğollara sert bir şekilde karşılık veriyor.

Diriliş son bölüm reytingleri nasıldı? Çarşamba reyting analizi!

30 Ocak reyting sonuçlarına göre Diriliş Ertuğrul Totalde ve AB grubunda zirvede. Dizinin Total reyting türünde 30.4 share alması büyük başarı. Bu puan Diriliş Ertuğrul’u birinci sırada yapıyor. Geçen Sezon Diriliş Ertuğrul’u bazı haftalarda geçen Sen Anlat Karadeniz ise 22.48 share alarak ikinci sırada bulunuyor. Sen Anlat Karadeniz’in bu yıl henüz birinciliği yok.

AB reyrting türünde ise Diriliş Ertuğrul 34.22 share alarak büyük farkla liderlik koltuğunda oturuyor. Özeti de büyük başarı gösteren dizinin özeti bile 18.19 share alarak üçüncü sırada.

Günün tek komedi dizisi olan hatta şu anda bulunan tek komedi dizisi Jet Sosyete 13.17 share alarak AB grubunda üçüncü sırada.

Sen Anlat Karadeniz ise Total grupta gösterdiği başarıyı AB grubunda gösteremiyor. Dizi 11.01 share alarak beşinci sırada kendine yer buldu.

Çarşamba günü için TV8 dizisi Jet Sosyete sıkıntılı döneme girebilir. Dizinin ne yapıp edip Total gruptan seyirci alması gerekir. Bunun için de Diriliş Ertuğrul seyircisinden çok diğer dizilerin seyircilerine odaklanılmalı. AB reytingi iyi olsa da bir dizinin geleceğini Total reyting grubu belirler. Çünkü Türkiye’de reklam izleyen en büyük eksim Total grup.


Sizin Tepkiniz Nedir?

Koptum Koptum
27
Koptum
Thug Life Thug Life
6
Thug Life
Eh İşte Eh İşte
3
Eh İşte
Süpper Süpper
30
Süpper
Minnoş Minnoş
21
Minnoş
Yok Ya Yok Ya
18
Yok Ya

Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Admin

Bir format seç
Kişisel Test
Kişisel bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Önemsiz Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar verme ya da görüş belirleme/oy verme
Hikaye/Olay
Gömülü ve Görsellerle Biçimlendirilmiş Metin
Liste
The Classic Internet Listicles
Countdown
The Classic Internet Countdowns
Açık Liste
Submit your own item and vote up for the best submission
Oylanabilir Liste
Upvote or downvote to decide the best list item
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud or Mixcloud Embeds
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı
%d blogcu bunu beğendi: