Burcunuza Göre İdeal Eşinizi Bulun! Burcunuz ve Evlilik Rehberi!


79
3 Yorum, 50 Paylaşım, 79 Beğeni

Burçlara göre evlilik doğru mu?

Evli misiniz? Değil misiniz? Ne duruyorsunuz hemen evlenin, evlilik gibisi var mı? Düzenli bir hayat, mutlu bir aile, çocuklar. Sizi her zaman seven bir eş. Bundan daha iyisi olur mu? Evlenin hemen.

Bekâr mısınız? Oh ne güzel. Sakın evlenmeyin. İnanın bekârlık sultanlıktır diyenler boşuna dememiş. Gerçekten bekârlık sultanlıktır. Ne o öyle kendinizi bir eve bir insana bağlıyorsunuz. Evlilik büyük sorumluluk, ne gerek var buna. Bekâr olun en iyisi.

Peki, burçlara inanır mısınız? İnanmaz mısınız? Olsun bu yazımızı yine de okuyun. İnanıyorsanız daha dikkatli okuyun. İster evli olun, ister bekâr, ister burçlara inanın ister inanmayın ama bu yazıyı okuyun. Çünkü emin olun kendinizden bir şeyler bulacaksınız. İşte size burçlar ve evlilik arası ilişki.

1. Koç Burcu

Koç burcu evlilik hayatında oldukça özverili bir karaktere sahiptir. Sevdiği insan için savaşmaktan asla kaçınmaz. Tartışmaya yatkın bir yapısı olduğu halde kibarlığını kaybetmeyen bir burçtur. Koç burcunun evliliğinde saygı hâkimdir ve koç burcu evliliğinin bitmemesi için hatalarından ders çıkaran bir yapıya sahiptir.

2. Boğa Burcu

Boğa burcu evliliğini mutlu ve sağlıklı tutmak için fazlasıyla uğraşan burçlardan biridir. Yalnız bu durum ileride boğa burcunu depresyona sürükleyebilir. Öğrenmeleri gereken şey evlilikleri için tek başlarına mücadele etmemeleri gerektiği! Boğa burçları eşleri ile problemlerini paylaşmalı ve onlara karşı açık olmalıdır.

3. İkizler Burcu

İkizler burcu evliliğe pek de yatkın olmayan bir burçtur. Bir kişiye bağlı olma ve hayatını onunla geçirme düşüncesi ikizlerin canını sıkabilir. Romantik ve daha kısa süreli ilişkiler arayan bu burçtur ikizler ve evliliğinde de sıkılabileceği için eşinin bunu anlaması an meselesi olabilir.

4. Yengeç Burcu

Konu evliliğe geldiğinde yengeç burcundan iyisini bulamazsınız. Evinin huzurunu korumakta üstüne yoktur bu burcun. Dolayısıyla Yengeç burcuyla evli olanların onlara deliler gibi âşık olmaktan başka seçenekleri yoktur. Sevgili yengeçler size önerimiz kendinize ve eşinize odaklanmanız olacaktır! Ayrıca kendinize iyi davranmayı ve kişisel bakımınızı da ihmal etmeyin.

5. Aslan Burcu

Gözü dışarılarda olan aslan burcu evlense dahi romantik ilişkilerden kopamıyor. Aldatmaz desek de gönül eğlendirmeyi seven aslan burcu tüm bu huylarına rağmen eşlerini hep kıskanç insanlardan seçer. Bu durumun evliliklerine zarar vermesi kaçınılmaz.

6. Başak Burcu

Başak burcu gerçek ve sadık bir eştir! Ama kendisine duygusal açıdan güçlü bir eş seçmesi şartıyla. Yoksa bu işin sonu; fedakârlık yapmayı çok seven başak burcunun, eşinden hiçbir geri dönüş alamamasıyla sonuçlanabilir. Eşinin üzerindeki tüm yükleri sırtlayarak evliliğini sağlam tutan bu burcun kendini de önemsemesi şart.

7. Terazi Burcu

Evlilik fikrinden gerçekten hoşlanmayan bu burç aynı zamanda bağlılık veya sadakat kavramlarına da çok uzaktır. Evlilikleri kaçınılmaz bir boşanma ile sonuçlanabilir. Her defasında evlilik düşüncesi için çabalasalar da günün sonunda asıl istedikleri şeyin evlilik olmadığını fark ederler.

8. Akrep Burcu

Akrep burcu doğru insan ile rüyalarının evliliğini yaşayabilir fakat kıskanç bir yapısı olduğunu unutmamak lazım. Bu burç eğer ki kıskançlıklarını eşine yansıtırsa bu durum evliliklerine büyük zarar verebilir. Tartışma anlarında kabalaşabilen bu burç aynı zamanda ne kadar kırıcı olduğunun da farkına varamayabilir.

9. Yay Burcu

Normal bir insan gibi evlilik hayali kuran yay burcu, normal bir insan gibi evlenemez… Ama unuttuğu şey kendisinin hiç de normal bir insan olmadığıdır! Her işi planlı ilerleyen yay burcunun evlilikleri ne yazık ki planlı ilerlemez. Zamanla evliliğinden sıkılır ve pişman olur.

10. Oğlak Burcu

Bu burcun harika bir evliliği ve harika bir eşi var fakat kendisi kalıplara sıkışmış durumda! Evliliğin sorumlukları paylaşmak olduğunu unutmayın. Karakteriniz, bazı işleri “kadın işi” veya “erkek işi” olarak görmenize sebep olmasın. Bu düşüncelerden kurtulun ve evliliğinizi olması gerektiği gibi eşit bir şekilde yürütmeye çalışın!

11. Kova Burcu

Kova burcu tüm hayatını eşine adamıştır ve aşkı hep tazedir ta ki çocuklar gelene kadar… Sonra her şey değişir. Bu burcun, çocuklarını eşinin üzerinde tutma eğilimi vardır ve işin sonunda eşleri bundan rahatsız olabilir. Evet, onlar sizin çocuklarınız ama eşinize olan aşkınızı kaybetmeniz için bir sebep değiller!

12. Balık Burcu

Balık burcu evlenmek için doğmuştur! Evliliğin kendisine verdiği güven duygusunu da oldukça sever. Bu burç biraz fazla endişe etme eğiliminde olsa da kibarlığıyla bunu telafi eder. Eşleri için de her şeylerini vermeye hazırlardır. Balık burcuna tavsiyemiz ise evliliğiyle ilgili problemleri olduğunda bunu mutlaka eşi ile paylaşması.


Burç Tarihleri ve Özellikleri


Sizin Tepkiniz Nedir?

Koptum Koptum
9
Koptum
Thug Life Thug Life
18
Thug Life
Eh İşte Eh İşte
15
Eh İşte
Süpper Süpper
12
Süpper
Minnoş Minnoş
3
Minnoş
Yok Ya Yok Ya
30
Yok Ya

3 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Geri bildirim: Onoppi |
Bir format seç
Kişisel Test
Kişisel bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Önemsiz Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar verme ya da görüş belirleme/oy verme
Hikaye/Olay
Gömülü ve Görsellerle Biçimlendirilmiş Metin
Liste
The Classic Internet Listicles
Countdown
The Classic Internet Countdowns
Açık Liste
Submit your own item and vote up for the best submission
Oylanabilir Liste
Upvote or downvote to decide the best list item
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud or Mixcloud Embeds
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı
%d blogcu bunu beğendi: