Burç Tarihleri ve Özellikleri


50
3 Yorum, 22 Paylaşım, 50 Beğeni

Burç tarihleri ve Özellikleri. Burcunuzu merak mı ediyorsunuz o halde size bu konu hakkında biraz bilgi verelim. Hangi ayda doğduğunuzu bilmeniz yetmez. Doğduğunuz günde burcunuz için önemli bir bilgi. Sırasıyla burçların özelliklerine geçmeden önce hangi ay hangi burcu temsil ediyor ve Burç tarihleri ve Özellikleri bir göz atalım.

Burçlar ve Tarihleri

Kova Burcu: 22 Ocak – 19 Şubat

Balık Burcu: 20 Şubat – 20 Mart

Koç Burcu: 21 Mart – 20 Nisan

Boğa Burcu: 21 Nisan – 21 Mayıs

İkizler Burcu : – 22 Mayıs – 22 Haziran

Yengeç Burcu: 23 Haziran – 22 Temmuz

Aslan Burcu: 23 Temmuz – 22 Ağustos

Başak Burcu: 23 Ağustos – 22 Eylül

Terazi Burcu: 23 Eylül – 22 Ekim

Akrep Burcu: 23 Ekim – 21 Kasım

Yay Burcu: 22 Kasım – 21 Aralık

Oğlak Burcu: 22 Aralık – 21 Ocak

Kova Burcu ve özellikleri

Kova Burcu

Özgürlük ve mantık anahtar kelimeleridir. Kova burcu insanlarını bir kelimeyle tanımak mümkün değildir. Onları tanımayı zamana yaymak gerekir. Kovalara yapamayacağınız tek şey özgürlüklerine müdahale etmek çünkü onlar bunu hissettikleri anda sizden uzaklaşacaklardır. Karşısındakine güvenmek isterler.  Önsezileri güçlüdür. Onlar için mantık duygudan önce gelir. Kova burcu kadınları sıcak, samimi arkadaş canlısı ve marjinaldir.

Enerjileri yüksektir. Kova burcu erkekleri sıra dışı bir hayatı tercih eder. Evcil değil biraz daha dışarıya yöneliklerdir.

Balık Burcu ve özellikleri


Balık Burcu

Sabır ve duyarlılık en belirgin özellikleridir. İnandırıcılık özellikleri oldukça güçlüdür. Dürüst ve yumuşak huylulardır. Hayal dünyası onların ayakta durma sebebidir. Uysallıkları akıllı ve kurnaz olmalarına engel değildir. Her ne kadar kırılgan bir yapıları olsa da güçlü kişilikleri vardır. Balık burcu kadınları derinlikli ve etkileyicidir. Erkeği ise hassas kişiliğe sahiptir. Karmaşık ve gizemlidirler. Çabuk çözmek mümkün değildir.

Koç Burcu ve özellikleri


Koç Burcu

Hareket ve enerjiyi temsil ederler. Kendilerini sever ve önemserler. Koç burcunun insanları oldukça pratik ve enerjiktir. Çok coşkulu olmaları onları farklı kılar. Biraz abartma huyları vardır, gerçeği olduğundan farklı anlatmayı severler. Koçlar kıskançtır ve ben merkeziyetçilerdir.  Koç burcu kadınları mücadelecidir. Cesur ve girişimci ruhlarıyla bilinirler. Erkekleri ise yönetmeyi sever. Çabuk sıkılan bir yapıya sahiptirler.

Boğa Burcu ve özellikleri


Boğa Burcu

Sahiplik duygusu onlara hâkimdir. Son derece güvenilir burçlardır. Becerikli kişilikleri vardır. Sabırlı ve insancıldırlar. Azimli ve kararlılardır, bir şeyi yapmak istediklerinde ellerinden gelen her şeyi yaparlar. Boğalar dediğim dedik kişilerdir. Onları kızdırmak çokta doğru bir karar değildir. Kibarlıkları ile karşısındakilerin kalbini kolayca kazanır. Boğa burcu kadınları sessiz ve sakinlikleri ile ilgi çeker. Erkeği ise inatçı ve çalışkandır.

İkizler Burcu ve özellikleri


İkizler Burcu

İkizler çift kişilikleri ile bilinirler. Her alanda hızlıdırlar. Hızlı düşünür, hızlı karar verir yani hayatı hızlı yaşarlar. Bulundukları ortamda ilgi odağı olmayı bilirler. Yardım severdirler, aileden çok arkadaşları bundan istifade eder. İkizler burcu kadını neşeli ve hareketlidir, kararsızlıkta üstüne yoktur. Erkeğinin ise nazik ve etkili konuşmasını bilen bir yapısı vardır. Sorunlar karşısında pratik çözümleri vardır.

Yengeç Burcu ve özellikleri


Yengeç Burcu

Ayrıntıcı ve mükemmeliyetçidirler. Kendileri nasılsa karşısındakinden de onu beklerler, bu sebeple zordurlar. Sevgi ve ilgilerini belli etmez, kolay affeden kişilikleri yoktur. Mizah yönleri güçlüdür. Yengeç burcu insanı mantıktan çok sezgiye güvenir. Evine, ailesine düşkün insanlardır. Yengeç kadını güzel ve çekicidir. Erkeği ise evine ve ailesine bağlıdır.

Aslan Burcu ve özellikleri


Aslan Burcu

Adından da anlaşıldığı gibi liderdir. Her şeye yön vermeye, müdahale etmeye bayılırlar. Güçlü kişilikleri vardır.  Her konuda oldukça net tavır takınırlar. Onları anlamak zor değildir. Zor bir yapıları olsa da içten pazarlıklı değildirler. Aslan burcunda olanlar eğer kendini geliştirmemiş tipler olursa oldukça çekilmez olur. Özgüveni yüksek ve gururlulardır. Kadınları gösteriş ve süse meraklıdırlar. Erkekleri ise Pohpohlanmaktan hoşlanırlar. Korumacı ve kolaycılık özelliklerini her alanda hissettirirler.

Başak Burcu ve özellikleri


Başak Burcu

Titiz ve detaycıdırlar. Her şeyi en güzel şekilde yapmak onların doğasında vardır. Çalışkan ve beceriklidirler. Dillerine düşmeyi aklınızdan bile geçirmeyin kurtulamazsınız. Kendi düşünceleri kadar başkalarının düşüncelerine de değer verirler. Temizlikten hoşlanırlar. Kendilerini işlerine, evlerine adayabilirler. Başak burcu kadınları çok beceriklidir. Onun için onlara kolay kolay bir şey beğendiremezsiniz. Erkeği ise çalışkan ve planlıdır.

Terazi Burcu ve özellikleri


Terazi Burcu

Adil ve dengelidirler. Çekim gücü fazla olan insanlardır. Şiirsel bir edaları vardır. Etraflarına melodi saçarlar, cazibeleri de bu yüzden olsa gerek. Konulara hâkim olmayı iyi bilir.  Dengeleri onları her alanda etkiler. Neyle ilgili bilgileri kafasından geçirdiği çok güçtür. Ya kullanmayı iyi bilirler. Kendisini eleştirmenize izin vermezler. Terazi burcu kadınları akıllı ve zekidir. Erkekleri ise etkilidir istediğini yapar.

Akrep Burcu ve özellikleri


Akrep Burcu

Güçlü kişilikleri vardır. Pes etmeyi bilmezler. Onlar bitti demeden hiçbir şey bitmez. Her şeye yeniden başlamayı iyi bilirler. Her anlamda güvenilir ve iyi bir birikimleri vardır. Kıskanç ve şüphecidirler. Gizemli ve ilgi çekici özellikleri ile bulundukları ortamda dikkat çekmeyi iyi bilirler. Akrep burcu insanı çok ciddidir. Kadını zor beğenen cinstendir. Erkeği ise sezgileri güçlüdür.

Yay Burcu ve özellikleri


Yay Burcu

Maceracı bir ruha sahiptirler. Ele aldıkları her işte çok beceriklidirler. Kendilerine müdahale edildiğinde çok fazla sarsılabilirler. Ne söylediklerini bazen bilmezler. Gereksiz risklere girmezler. Hayatı ve yaşamayı severler. Hiçbir şeyi orta karar yaşamazlar. Amacına ulaşmak için uğraşır. Yay burcu kadını kültürlüdür. Ne istediğini iyi bilir. Erkeği ise neşeli, akıllı ve entelektüeldir.

Oğlak Burcu ve özellikleri


Oğlak Burcu

Depresyona girmeye hazır bir yapıları vardır. Onlara güvenebilirsiniz. Bazen Başkalarının başarısızlıklarını abartabilirler. Cömert insanlardır ve iyi bir sırdaş olurlar her zaman. Her alanda keyifleri önceliklidir ve bundan asla ödün vermezler. Oğlak burcu kadını evine düşkündür, yalnızlığı sever.  Erkeği ise çok güvenilirdir. Dakiklik şifresidir. Onlara güvenebilirsiniz.Burç tarihleri ve Özellikleri


Diğer ilginç içeriklerimiz için tıklayınız:

https://onoppi.comSizin Tepkiniz Nedir?

Koptum Koptum
18
Koptum
Thug Life Thug Life
27
Thug Life
Eh İşte Eh İşte
24
Eh İşte
Süpper Süpper
21
Süpper
Minnoş Minnoş
12
Minnoş
Yok Ya Yok Ya
9
Yok Ya

3 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Oğuzbey
Bu dünya aslında bir gurbet, Ezelden ariyiz biz bilmeden Sonu gelecek elbette ayrılığın Göçüp gidersek biter belki bu gurbet
Bir format seç
Kişisel Test
Kişisel bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Önemsiz Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar verme ya da görüş belirleme/oy verme
Hikaye/Olay
Gömülü ve Görsellerle Biçimlendirilmiş Metin
Liste
The Classic Internet Listicles
Countdown
The Classic Internet Countdowns
Açık Liste
Submit your own item and vote up for the best submission
Oylanabilir Liste
Upvote or downvote to decide the best list item
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud or Mixcloud Embeds
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı
%d blogcu bunu beğendi: