Bu Dizideki Bütün Kızlar Başrolü Kaptı! İnanılmaz Başarı!


80
1 Yorum, 44 Paylaşım, 80 Beğeni

Karagül’ün Altın Kızları

Bir zamanlar zirveden hiç inmeyen Karagül dizisi birçok oyuncu için fırsat oldu. Bir zamanlar Çukurova dizisinde Hilal Altınbilek , Yasak Ekma dizisinde Sevda Erginci, Netflix’in Muhafız dizisinde ki Ayça Ayşin Turan ve Kalbimdeki Deniz’in Diyar’ı.  Oyuncularımızı yakından tanımaya ne dersiniz?

Ayça Ayşin Turan Netflix’in ilk Türk dizisi olan Muhafız’da Leyla karakteriyle daha çok konuşulur hale geldi. Sadece Türkiye değil tüm dünyada tanınma fırsatı bulan güzel oyuncu 1992 doğumlu. İstanbul Üniversitesi Sinema Tv öğrencisi. Aynı zamanda tiyatro eğitimi de alan oyuncu Karagül’le göz dolduranlar arasında. Hatta oyunculuğu ile ilk dikkat çeken kişi  diyebiliriz. Kendi gibi güzel olup da adından Ayça kadar söz ettiremeyen ikizini oynayan İlayda Çevik onun kadar şanslı değildi. Güzelliğin oyunculuk için yeterli bir kriter olmadığına en güzel örnek olarak bu iki oyuncu gösterilebilir.  Ayça Ayşin Turan bir zamanlar Özcan Deniz’le yaşadığı aşkla gündeme gelmişti. Anlaşılan oyunculuğundan daha çok söz ettirecek. Sosyal medyada hatırı sayılır takipçisi olan oyuncu doğal haliyle yaptığı paylaşımlarla oldukça fazla beğeni alıyor. Yakında onun da ergen fotoğraflarını paylaşıp aslında bir estetik harikası denilebilir hazırlıklı olun.

Oynadığı diziler!

Hakan Muhafız / Leyla

Meryem: Meryem

Altınsoylar: Burcu

Karagül: Ada

Dinle Sevgili: Gülfem

Oynadığı Filmler

Sevimli Tehlike / Zeliş

Hilal Altınbilek Kimdir?

Bir Zamanlar Çukurova’nın Züleyha’sı Hilal Altınbilek kimdir?  Karagül dizisinde yıldızı parlayan oyuncu herkes tarafından merak konusu.  1991 İzmir doğumlu  oyuncu çocukluğundan itibaren tiyatro ile ilgilenmiş. İzmir’de güzellik yarışmasında derece yapmış. Ardından dizi seçmelerine katılan Hilal Altınbilek “Derin Sular ”dizisiyle ekran hayatına merhaba demiş. Güzel oyuncu  “Karagül “ dizisiyle dikkatleri üzerine çekmeyi başaranlardan. Sık sık estetik haberleriyle gündeme gelse de sadece diş operasyonu geçirmiş. Sonuçta hem güzel hem de iyi oyuncu olmak herkese nasip olan bir şey değil. Şimdilerde  “Bir Zamanlar Çukurova” dizisinde “Züleyha “ karakterine hayat veriyor.

Oynadığı diziler

Bir Zamanlar Çukurova / Züleyha Yaman

Karagül / Özlem Şanverdi

Derin Sular / İrem

Son zamanlarda doğallığı ile hayran kitlesi elde edenlerden Sevda Erginci. Doğal desek de hakkında çıkan estetikli haberlerinden nasibini alanlardan. Ergenlik fotoğrafını paylaşıp estetik yaptırmış demek artık moda halini aldı. Güzel oyuncu Yasak Elma dizisinde de kendine uygun bir karakter olan Zeynep’i oynuyor. 1993 doğumlu olan oyuncu küçük yaşta çeşitli tiyatro oyunlarında yer almış. Sevda Erginci de kendini Karagül dizisinde gösterenlerden. Akıllı ve güzel bir lise öğrencisini canlandıran oyuncu o kadar güzel ve başarılı oyuncu arasında sivrilmeyi başaranlardan.

Oynadığı dizi ve filmler!

Yasak Elma   / Zeynep

Ver Elini Aşk  / Ayperi

Hayat Bazen Tatlıdır / Sevda

Karagül  / Ayşe

Veda  / Lamia

Koyu Kırmızı / Ayşe

Oynadığı filmler

Uzaklarda Arama / Nazlı

Sebahat Kumaş Kimdir?

Sebahat Kumaş da Karagül dizisinden sonra önü açılan oyunculardan. Kendal’ın şerrini Karagül’de en çok hisseden karakterdi. Aydın doğumludur. Çocukluğu İzmir’de geçmiştir. Karagül dizisinden sonra birçok yapımda yer almıştır. Kalbimdeki Deniz dizisinde Diyar karakteri ile başrolü kapmayı başaran güzel oyuncu son zamanlarda ünlü futbolcu Alper Potuk ile olan ilişkisiyle de gündeme gelmiştir. Sebahat Kumaş, kısa sürede başlaması beklenen Ali ve Sevda dizisinde de Eczacı Duygu ismiyle dizide önemli bir karakteri oynayacaktır.

Oynadığı dizi ve filmler!

Arka Sıradakiler

Bahar Dalları

Adanalı

Türk Malı

Muhteşem Yüzyıl

Karagül

Kalbimdeki Deniz


Sizin Tepkiniz Nedir?

Koptum Koptum
15
Koptum
Thug Life Thug Life
24
Thug Life
Eh İşte Eh İşte
21
Eh İşte
Süpper Süpper
19
Süpper
Minnoş Minnoş
9
Minnoş
Yok Ya Yok Ya
6
Yok Ya

Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

mecmua

Bir format seç
Kişisel Test
Kişisel bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Önemsiz Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar verme ya da görüş belirleme/oy verme
Hikaye/Olay
Gömülü ve Görsellerle Biçimlendirilmiş Metin
Liste
The Classic Internet Listicles
Countdown
The Classic Internet Countdowns
Açık Liste
Submit your own item and vote up for the best submission
Oylanabilir Liste
Upvote or downvote to decide the best list item
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud or Mixcloud Embeds
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı
%d blogcu bunu beğendi: