Benimle Söyle izleyicileri artık Fox Tv izleyecek! Benimle Söyle neden kanal değiştirdi? 


108
72 Paylaşım, 108 Beğeni

Kısa süre bile izlense taraflı tarafsız herkesin beğenisini kazanan Benimle Söyle Kanal D’de yayınlanıyordu. Program beklenmedik bir şekilde FOX TV’ye transfer oldu. Sunuculuğunu sevilen oyuncu Enis Arıkan’ın yaptığı yarışma yeni heyecanlara yelken açıyor. Benimle Söyle izleyicileri bundan sonra Fox Tv ekranlarında sevdikleri programı izleyebilecekler. 

Benimle Söyle Fox Tv izleyicileriyle buluşmaya hazır!

Med Yapım’ın yapımcılığını üstlendiği Benimle Söyle bildiğiniz gibi dünyada oldukça popüler olan All Together Now adlı yarışmanın Türkiye uyarlaması. Geçen sezon Kanal D ekranlarında başarılı bir grafik çizen program bu sezon FOX TV ekranlarına transfer oldu.

Enis Arıkan’ın sunuculuğu devam ederken Jüri’de bulunan Birce Akalay bu sezon yok. Onun yerine bomba bir isimden bahsediliyor. Evet, Şevval Sam’ı Benimle Söyle jürisinde görürsek hiç şaşırmayacağız. Şevval Şam’ı Kerem Cem’i, Gupse Özay’ı yarışmada kaptan olarak göreceğiz. Bu sezon format olarak Benimle Söyle’de bir değişiklik oldu. Her hafta bir ünlü isim jüri üyelerinin kaptanı olacak.

Tam 100 kişilik jürisi ile dikkat çekiyor!

Benimle Söyle’nin jürisinde müzikle ilgili toplumun her kesiminden sanatçı yer alıyor. Stilist, şan eğitmenleri, ramazan davulcusu, dansçılar ve alanlarında uzman kişiler jüri olarak bulunuyor. Bu farklı kişilikli jüri üyeleriyle de dikkat çeken program izleyiciyi FOX TV ekranlarına sabitleyecek.

Yarışmacılar performanslarıyla jüri üyelerini ayağa kaldırıp kendilerine eşlik etmelerini sağlamaya çalışıyorlar. Gecenin sonunda en fazla jüri yeisin ayağa kaldıran yarışmacı finale kalıyor. İkinci ve üçüncü olacak olan yarışmacılar da bir daha performans gösteriyorlar ve kazanan yarışmacı birinciyle birlikte finale kalıyor.

Benimle Söyle Jüri Üyeleri!

100 kişilik bir jüri üyeleri olan Benimle Söyle’nin işte öne çıkan jürileri: Nebi Birgi, Sinem Balık, Didem Balık, Cenk Bıyık, Ahmet Güvenç, Ayta Sözeri, Ferman Akgül, Ahmet Güvenç, Orçun Sünear, Çiğdem Doğu, Mine Mucur, Gür Akat, Melihat Gürses, Cem Kılıç, can Oflaz, Seçil Gür, Ekin Su, Ahmet Muhsin Tüzer, Gülçin Ergül, Hüseyin Kağıt, Ankaralı Yasemin, Yelda Kırçuval

Benimle Söyle tanıtım videosu yayınlandı!


0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir format seç
Kişisel Test
Kişisel bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Önemsiz Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar verme ya da görüş belirleme/oy verme
Hikaye/Olay
Gömülü ve Görsellerle Biçimlendirilmiş Metin
Liste
The Classic Internet Listicles
Countdown
The Classic Internet Countdowns
Açık Liste
Submit your own item and vote up for the best submission
Oylanabilir Liste
Upvote or downvote to decide the best list item
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud or Mixcloud Embeds
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı
%d blogcu bunu beğendi: