Acun Ilıcalı Şeyma Subaşı ilişkisinde yeni dönem!


72
39 Paylaşım, 72 Beğeni

2017 Yılında Fransa’nın Marsilya kentinde nikah masasına oturan çift bir yıl sonra ise anlaşmalı olarak boşanmıştı. Mahkeme sonrası açıklama yapan Acun Ilıcalı ,”Her evlilikte boşanma da var . Biz de Şeyma’yla evliliğimizi kurtarmak için birkaç kere denedik konuştuk kurtaramadık,” demişti. Mahkeme ise çiftin isteği üzerine kızları Melisa’nın velayetini Annesi Şeyma Subaşı’na vermişti.

Boşanmanın üzerinden henüz 2 ay geçmişken çift yine mahkeme kapısındaydı. Bu defa kızları Melisa’nın velayetinin baba Acun Ilıca’ya verilmesi içindi talep. Şeyma Subaşı kızı Melisa’ya yoğun yurt dışı seyahatleri nedeniyle bakamayacağından dolayı velayetin babaya verilmesini talep etti.

Mahkeme yapılan başvuruyu kabul ederek kızlarının velayetini baba Acun Ilıcalı’ya verdi. Konuyla ilgili Şeyma Subaşı’ndan yazılı bir basın açıklaması yayınlandı.

ŞEYMA SUBAŞI KİMDİR?

2 Temmuz 1990 ‘da Samsun’da doğmuştur. Kübra Subaşı ve Ozan Subaşı adında iki kardeşi olan Şeyma ailesine bağlılığı ile bilinmekte. 2008 yılında 16 yaşındayken Miss Turkey yarışmasına katılmış fakat dereceye girememiştir. Bu yarışma ona birincilik getiremese de kendisine şöhret basamaklarının kapısını aralamıştır. Bu yarışma neticesinde ünlü modacılar defilelerinde kendisine yer vermiştir. Üniversite eğitimini de bu pozisyonuna uygun seçerek İstanbul Aydın Üniversitesi’nde Moda Tasarım bölümünden mezun olmuştur. Acun Ilıcalı’nın sunduğu” Var mısın Yok musun “yarışma programına katılarak 69 bin TL kazanmıştır.

Yarışma programının ardından  yapımcılığını Acun Ilıcalı’nın üstlendiği “Yok Böyle Dans “adlı yarışma programında  Kostüm Tasarımcısı olarak görev almaya başladı. Acun Ilıcalı ile beraberlikleri de bu süreçte başlamış bulunmaktaydı. Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı’nın 2013 yılında kızları Melisa dünyaya geldi. Çift 2017 yılında ise Fransa ‘da evlendi . Ardan geçen bir yılın sonuda anlaşmalı olarak boşanmaya karar verdiler. Boşanma neticesinde  Şeyma Subaşı alacağı nafaka ile gündemden hiç düşmedi. Boşanmasından sonra yurt dışı seyahatleri ve giyim kuşamıyla tekrar gündeme oturan Şeyma Subaşı şimdi de kızının velayetini eski Eşi Acun Ilıcalı’ya vermekle gündeme oturmuş durumda.

Seyahatleri ve pahalı tercihleriyle her geçen gün artan takipçi sayısıyla  İnternet fenomeni haline gelen Şeyma Subaşı’nın yaklaşık 3 milyona yakın takipçisi bulunmaktadır.


0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

mecmua

Bir format seç
Kişisel Test
Kişisel bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Önemsiz Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar verme ya da görüş belirleme/oy verme
Hikaye/Olay
Gömülü ve Görsellerle Biçimlendirilmiş Metin
Liste
The Classic Internet Listicles
Countdown
The Classic Internet Countdowns
Açık Liste
Submit your own item and vote up for the best submission
Oylanabilir Liste
Upvote or downvote to decide the best list item
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud or Mixcloud Embeds
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı
%d blogcu bunu beğendi: