2019 Yılında Vizyona Girecek 10 Muhteşem Film!


62
2 Yorum, 39 Paylaşım, 62 Beğeni

2019 Yılı En İyi Filmler!

Her sene olduğu gibi 2019 yılında da birbirinden özel ve çarpıcı filmler sinema salonlarında arzı endam eyleyecek. Lakin bazıları birkaç hafta sonra tarihin çöplüğündeki yerini alırken bazıları ise uzun zaman adından söz ettirmeyi başaracak. 2019 yılında elbette süper kahramanlar vazgeçilmez yerlerini korurken dram filmleri de hatırı sayılır taraftar görebilecek. Onoppi olarak bu yıl kendinden söz ettirecek 10 filmi derledik. İyi seyirler dileyerek kısaca bu filmler hakkında bilgi verelim.

1-Glass

Parçalanmış filmi ve Ölümsüz filmini birleştiren Glass filmi, aslında üçlemenin son halkası. İlki James McAvoy ve Anya Taylor-Joy’un başrolünü üstlendiği Parçalanmıştı. Sonra Bruce Willis ve Samuel L. Jackson’ın başrollerini üstlendiği Ölümsüz filmi geldi. Ve karşınızda üçlemenin son halkası Glass.

Glass filmi, aşırı güçlü ve zarar görmeme yeteneğine sahip olan David Dunn, KevinWendellCrumb’ın parçalanmış kişiliklerinden biri olan ve en tehlikelisi olarak öne çıkan TheBeast’in peşine düşüyor. Bu kovalamaca sırasında, Mr. Glass’ın gölgesi de kendini göstermeye başlıyor. Aynı psikiyatri kliniğinde tedavi gören üç adam, birbirlerinden bambaşka karakterlerde olmalarına rağmen, “süper kahraman olduklarına inanan insanlar” üzerine uzmanlaşmış olan bir psikiyatrın bakımında tedavi için psikiyatri merkezine yatırılıyor. Ancak Mr. Glass ve Crumb’ın bir araya gelişi, kaçınılmaz olarak bir firar ile sonuçlanıyor. Onları durdurabilecek tek kişi olan Dunn da arkalarından firar ederek ikilinin peşine düşüyor.

2-Kaptan Marvel

Eski savaş uçağı pilotu CarolDanvers, sahip olduğu süper gücü sayesinde Kaptan olur ve Starforce’a katılır. Dünyayı işgal etmek isteyen 2 uzaylı ırkına karşı dünyayı savunmaya çalışacaktır. Başrolde BrieLarson yer alırken; filmin kötü karakteri Yon-Rogg’aysaJudeLaw hayat veriyor.

3-Hayvan Mezarlığı

Yeni taşındığı evde ailesi ile kutlama yaparken kaybettiği oğlunu geri getirmek için çırpınan bir adamın hikayesi Hayvan Mezarlığı. Talihsiz baba, oğlunu geri getirebilmek için onu eski bir mezarlığa gömer. StephenKing’in en ünlü eserlerinden biri olan “Hayvan Mezarlığı”nın uyarlaması olan filmi, DennisWidmyer ve KevinKolsch yönetiyor.


En kötü filmler! Tüm zamanların en çok hayal kırıklığı oluşturan filmleri!

4- Shazam

Filmin sinopsisi bir cümleyle özetlenebilir. “Herkesin içinde bir süper kahraman yatar, kimileri için bu birkaç sihirli sözcük ile ortaya çıkabilir!” Süper kahraman Shazam, genç BillyBatson’ın ihtiyaç anlarında sihirli sözcükleri söyleyerek dönüşebildiği biridir. Sihirli sözcükleri söylediği an dünyanın en güçlü ölümlüsüne dönüşen karakter, gündelik hayatında okul ödevleri gibi meselelerle boğuşurken, süper kahraman olduğunda da dünyanın güvenliği için mücadele veriyor. Peki bu güçlü yetişkin bedenini yöneten küçük bir çocuğun ruhu bir araya gelince ortaya nasıl bir kahraman çıkıyor?

5- Yenilmez 4

Boyka büyük ligler için hazırlanmaktadır. Ringde bir dövüş kaza sonucu ölümle biter. Boyka bunu sorgulamak için tekrar ringe çıkma kararı alır. Ölen dövüşçünün karısının kölelik yaptığını öğrenir. Bundan sonra kadını kurtarmak için Boyka, dövüşten dövüşe, zaferden zafere koşacaktır

6- John Wick 3

Ele avuca sığmaz tetikçi John Wick iki nedenden ötürü firaridir. Kellesi üzerine 14 milyon dolarlık açık sözleşme konulmuştur ve temel bir kuralı ihlal etmiştir; ContinentalHotel’de birini öldürmüştür. Kurbanı ise açık kontratı sunan Yüksek Masa üyesidir. İşi bitmiş olması gereken John’a otelin yöneticisi Winston tarafından bir saatlik bir kaçış süresi verilir. Ardından üyeliği iptal edilecek, tüm hizmetlerden men edilecek ve diğer üyelerle iletişimi kesilecektir. John’un New York City’den kaçma mücadelesinde güvenebileceği tek şey servis endüstrisidir.

7- Örümcek Adam: Eve Dönüş 2

Genç aktör TomHolland’ın dördüncü kez Örümcek Adam kostümü giyeceği film 2019 Temmuzunda vizyona girecek. Konusu hakkında fazla bilgi yok ancak GwenStacy karakterinin filme ekleneceği söyleniyor. Çizgi romanlarda ilk kez 1965 yılında ortaya çıkan Stacy, Peter Parker’a ilgi duyan kolej öğrencisi bir yardımcı karakter olarak doğmuştu.
https://onoppi.com/en-kotu-filmler-tum-zamanlarin-en-cok-hayal-kirikligi-olusturan-filmleri/

Apple, Netflix’e Rakip Oldu! Dizi ve Film Platformunu Açıkladı! Peki, Apple Tv’nin Fiyatı Ne Kadar?

8- Joker

Çekimleri New York City’de 3 ayda tamamlandı ve vizyon gününü bekliyor. Toplum tarafından hiçe sayılmış bir insanın anlatıldığı film, sosyal bir uyarı niteliği taşıyor. Filmin başrolünde “Her”, “Sınırları Aşmak”, “Gladyatör” ve “The Master” gibi filmlerin 3 Oscar adayı usta oyuncusu Joaquin Phoenix yer alıyor. Usta oyuncu Robert De Niro bir talk-show sunucusunu, radyo yayınları ile tanınan komedyen Marc Maron ise talk-how programına konuk ayarlayan organizatörü canlandırıyor. Keyifli bir filme benziyor.

9- Star Wars 9

Şu sıralar tüm dünyada Star Wars Son Jedi filmi çılgınlığı yaşanıyor. Filmi izleyen Star Wars çılgınları şimdi de gözünü kulağını Star Wars 9 filmine dikmiş durumda. JJ Abrams’ın yönettiği Star Wars 9 filminde Güç ruhlarının dönüşü işleniyor.

10- O2

Genç bir kadın uyandığında kendisini dondurucu bir odada bulur. Odadan ve nasıl geldiğinden haberi bile yoktur. Bir yandan olaylara anlam vermeye çalışan kadın diğer yandan hayatta kalabilmek için odadan çıkmak zorundadır. Christie Le Blanc’ın senaryosunu kaleme aldığı filmin başrolünü Anne Hathaway üstleniyor.


Sizin Tepkiniz Nedir?

Koptum Koptum
18
Koptum
Thug Life Thug Life
27
Thug Life
Eh İşte Eh İşte
24
Eh İşte
Süpper Süpper
22
Süpper
Minnoş Minnoş
12
Minnoş
Yok Ya Yok Ya
10
Yok Ya

2 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir format seç
Kişisel Test
Kişisel bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Önemsiz Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar verme ya da görüş belirleme/oy verme
Hikaye/Olay
Gömülü ve Görsellerle Biçimlendirilmiş Metin
Liste
The Classic Internet Listicles
Countdown
The Classic Internet Countdowns
Açık Liste
Submit your own item and vote up for the best submission
Oylanabilir Liste
Upvote or downvote to decide the best list item
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud or Mixcloud Embeds
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı
%d blogcu bunu beğendi: